Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom nem hajlandó változn...

A barátom nem hajlandó változni, és azt várja hogy én továbbra is megértő legyek vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt. A boltban ismerkedtünk meg, leejtettem a kosarat és segített összeszedni a dolgaimat. Akkor megfogott az udvariassága, külseje, hangja, mosolya... beszélgetni kezdtünk és egymásba szerettünk. 1 évig lángoló volt a szerelem, észre sem vettem a hibáit. Most fél éve kezdtek el zavarni, nevezetesen: nincs végzettsége, nem marad meg a munkahelyeken, lusta és egészségtelenül él. Annyi, de annyi módon próbáltam már neki segíteni, tanultam vele, munkákat kerestem (szívességeket kérve, majd az arcom égett mikor kilépett mert “nem bírta”)

Én fogytam mellette 15 kg-t, mert meg akartam neki felelni (+muszáj volt, mert voltak előtte is eü gondjaim) tehát egeszsegesebben élek, de ő nem hajlandó. Néha belegondolok azért, hogy már 24 vagyok és azért 2-3 év és jó lenne házasodni, gyermeket vállalni. De egyrészt zavar, hogy nincs keresete, mert én nem szeretnék eltartani egy felnőtt férfit. Zavar, hogy lusta. Zavar, hogy mindennap gumicukrot és hamburgert zabál. Tudom ennek az okait, nem volt aki normálisan nevelje, én próbáltam de nem ment. Szeretem a személyiségét, szerelmes vagyok belé, de ezek a dolgok egyre gyakrabban eszembe jutnak. Szorong attól, hogy elveszt. Nem akarom elhagyni, mert akkor összetörik. Nem tudom valtozasra birni. Mit tegyek?


2018. okt. 19. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
őrület, hogy eszes, talpraesett, jófej huszonéves csajok ilyen csődtömeg, munkanélküli lúzerekkel képesek együtt lenni. Hagyd már ott, ezt még olvasni is borzasztó volt.
2018. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Micsoda hipokrata baratno vagy te, miert nem fogadod el olyannak amilyen?!
2018. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ezt valóban még olvasni is szörnyű. Ne cseszd már el az életed.
2018. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem elég jó neked ez a fiú, az látszik kívülről.

Nem tudod feljavítani se.

2018. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem van egy ugyan ilyen srác barátom. A háta mögött mindenki rajta röhög mert egy érettségije sincs, de dolgozni se tud. Egy az egyben amit leírtál. Napi 1-2 doboz cigit elszív, ócska kaján él és egész nap gépezik. Munkahelyeken max 2 heteket bír ki és mindenkivel összeveszik.


De a csajok imádják mert rosszfiús. F aszom se érti. Nem őt, titeket.


Gyereket akarsz vele vállalni, úgy hogy rá is gyerekként tekintesz akit nevelni akarsz? Mit vársz? Úgy is le fog lépni. Én azt mondom hogy most mond meg neki ezt így ahogy van, hátha változik (de tapasztalatból mondom nem fog, inkább keres olyat akinek jó ez így).

Amúgy meg nem törik össze hogyha elhagyod. Ezek manipulatívak. Csak azt mondja amit hallani szeretnél. Ha elhagynád kerítene másik balekot.

2018. okt. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

"Nem akarom elhagyni, mert akkor összetörik."


Akkor ezek szerint elhagynád csak félsz, hogy összetörik.. lol. Kit érdekel?! Majd össze szedi magát, mint minden más ember szakítás után! Kapcsolatra alkalmatlan, minek vagy még vele? Élvezi a kiskirályi létet meg, hogy beléd üríthet, kb a kisujját sem kell mozdítania, mert te elviseled őt. Minek változna akkor?

Hülyére vesz. Dobd ki, nem kell sajnálni.

Amiatt meg ne aggódj, hogy nem találsz mást, leírtak alapján jó barátnő alapanyag vagy :D Én is lusta vagyok

2018. okt. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

(Folytköv)


Én is lusta vagyok de azért ennyire nem.. van végzettségem, munkám, ha nem lenne akkor meg keresnék.. az, hogy te keresel helyette munkát.. szép gesztus. De ennyi. Ezt is helyette csinálod, ő miért tenne bármit is? Figyelj, ebben a kapcsolatba csak TE hozol áldozatokat, Te fektetsz bele időt, energiát.. az ilyen nem működik! Jó az, hogy próbálod motiválni a társadat, segítesz neki stb stb. De látod, hogy leszarja :D Normális férfi a két kezét össze tenné egy ilyen barátnőért. És modt félre ne érts, nem arra gondolok, hogy a nőnek kell munkát keresnie a párjának meg noszogatni, hogy mozogjon már.. hanem, hogy Te próbálod inspirálni őt, próbálnál együtt fejlődni vele, közös célokat elérni (pl fogyás)! Ezek nagyon jó dolgok!!! Csak sajnos a "kedves" barátod erre magasról tesz!!! Lemerem fogadni, ha szakítasz vele majd fűt fát fog igérni, hogy megváltozik, lefogy, keres munkát bla blaa blaa. Ahaa.. ez menni is fog neki.. max fél évig. Aztán kezdődhet minden elölről. Van vagyis inkább csak volt ilyen barátom.. a lány tervezgetett volna már, külön költözés, jobb munkahely (lett is volna) stb.. minden adott volt a srácnak igazából.. csak neki jobb volt anyuka szoknyája mellett, úgy, hogy a p.csája is ki volt nyalva. Kisujját se kellett mozdítania.. a lány dobta, a srác meg utána próbálta vissza csábítani.. a lány amúgy nagyon szerelmes volt belé de nem adta be a derekát és igazából jól is tette. Később talált magának egy FÉRFIT, most fognak összeköltözni :)


Te egy nagy gyerekkel vagy együtt... jobb ha elgondolkozol azon a szakításon.. próbálhatsz vele beszélni de csak az idődet húzod. Neki így kényelmes..

2018. okt. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Akarod, hogy ilyen példát lásson a gyereked az apjától?


-nem kell felnőni,

-nem kell felelősséget vállalni,

-nem kell dolgozni,

-érzelmileg zsarolni kell az embereket.


Akarod, hogy ilyen példát lásson a gyereked az anyjától?


-benne kell maradni rossz kapcsolatokban,

-fel kell ülni az érzelmi manipulációnak,

-kettő helyett kell dolgozni stb.


Nos?

2018. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bébi, ennek a kapcsolatnak az egyéves szerelem elmúltával már vége volt. Csak még magadnak sem mered ezt bevallani, hogy a lendület visz még tovább, és a bátorság hiánya. Minden egyes további nap elpazarolt idő az életedből ezzel az ex pasival.

Meneküüüüüüüüülj!!!

2018. okt. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!