Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha már a végső lehetőséget is...

Millia kérdése:

Ha már a végső lehetőséget is megpròbáltad, a legutolsò reményed is szerte foszlott és továbbra is a Földön létezel, de nem bírod tovább a létet de meghalni nem tudsz, mit lehet még tenni? Meg

Figyelt kérdés

#halál #Isten #élet #ördög #pokol #halál utàni élet #tùlvilág #mennyorszàg
2017. dec. 30. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Újraértelmezni.
2017. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha már 222369szer újraértelmezted és a hajó akkor is csak süllyed kilàtàstalanul...?
2017. dec. 30. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindig fel lehet állni a padlóról. Még a legnagyobb tragédia után is. Csak türelem, és idő kell hozzá.

Tudom, mert iszonyú tragédiát éltem át, de ma már elmondhatom, hogy boldog vagyok.

2017. dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Olyan nincs.
2017. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Hátpedig több lehetőseg nem nagyon van. Vagy élsz, vagy meghalsz.
2017. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lehet kintről teljesen abnormálisnak mutatnál de bent megtanulnál szörfözni. Meglovagolni a jelent.
2017. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem bírod a létet, akkor meg tudsz halni.
2017. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Birtoklod a szavaid.


"A végső lehetőséget is megpróbáltam. A legutolsó reményem is szerte foszlott, és továbra is a Földön létezem, de nem bírom tovább a létet, de meghalni nem tudok, mit tehetek még meg?"


Ha egy kívánság mögött nem ismered a mély okot, akkor megtörténhet, hogy csak elméd tévedéseinek estél áldozatául. Előfordulhat, hogy elméd akar valamit, és ezzel egyidejűleg tudattalanul müködnek benned ezzel ellentétes gondolatok, érzések.

Ha ismered a "miértjét" ráfogsz jönni annak igazi okára, miért nem sikerült az adott dolog.

A legegyszerűbb módja, hogy egy cél/kívánság/vágy mögött milyen erők müködnek, ha megvizsgálod az Eredet és a Hatás szemszögéből. Így megtudod milyen erők blokkolják az életed áram-lás-át.

2017. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Hú de ismerős illat. :D
2017. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elhiteted magaddal,hogy nem is egy hajón vagy. Nekem így megy
2017. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!