Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki adna tanácsot humorérzé...

Valaki adna tanácsot humorérzékem visszahozására? (többi lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy amikor gimnáziumba kerültem világ életemben vicces voltam és folyamatosan meg tudtam nevettetni az embereket ráadásul ugyanazt a fajta humort szerettük. Nyáron azonban olyan társaságba kerültem ahol igazából nem kellett az embernek megerőltetnie magát (elég volt egy altesti elcseszett vicc és bumm kész) ráadásul átmenetileg depressziós is voltam. Amint az iskolába visszakerültem ez látszik is mert már nem tudok úgy olyan igazán vicces poénokat/beszólásokat osztani mint régen. Esetleg mondanátok tanácsokat adni, hogyan lehetnék olyan vicces mint régen?

2018. okt. 20. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a depressziód kéne feloldanod először.Aztán nyomban visszatér a humorérzéked
2018. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Depresszió az ok szerintem is, az átlag embereknek nem kell valami nagy horderejű dolgot mondani, hogy röhögjenek, szóval csak az energia hiányzik belőled szerintem, meg a jó kedv.
2018. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2018. okt. 20. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál orbáncfű-citromfű-tea-kombót; meg pl nemtom ilyen kreatív tevékenységeket csinálhatnál, meg szét nézhetnél, milyen dolgokat láthatsz a természetben magad körül, akár szituációk is, amik megihlethetnek. Vagy nemtom, énszerintem a filmnézés is lehet jó, abból is kitalálhatsz továbbgondolva új, vicces ötleteket. Vagy pl nemtom, esetleg hallgass igazi átéléssel olyan lélekemelő, világkirályás, típusú zenéket.:)
2018. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajzolj ilyen vicces lényeket pasztell-krétával, meg aquarell-ceruzával:D:D
2018. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!