Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg hatalmas ribi lennék,...

Tényleg hatalmas ribi lennék, hogy beszélgettem egy napig valakivel Facebookon, mert nem tudtam, hogy barátnője van?

Figyelt kérdés

Nagyon gyanús volt, hogy éjszaka akart találkozni, hatalmas hülye voltam.


Aztán láttam őket egy kocsiban. Előző este pár barátom mutatott be neki, de nem láttam, hogy ott lett volna a barátnője is, pedig ott volt.

Folyton azt kérdezgette a haveromtól, hogy együtt vagyunk-e.


Amikor mondtam neki, hogy mi van, nem értette, hogy mi a probléma, mi gáz lenne ebben... Letiltottam, meg minden. Előtte már az egyik ismerősünket dugta a barátnője mellett... Meg eddig az összes barátnőjét megcsalta már fűvel-fával.


Ráadásul azt hazudta, hogy aznap este, valaki másnak nézett, azért beszélgetett velem, ami megint baromság, mert Facebookon tudta kinek kell írni, meg végig a nevemen szólított...


Ebben az egész történetben ő az egyedüli szemét.


2018. okt. 24. 16:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Mi a kérdés?
2018. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Persze Facebookon nem volt kint neki semmi, a barátnőjével sincs közös képe, azóta sem. Azt hittem régesrég szakítottak.


A másik, hogy semmi olyan témáról nem beszéltük élőben sem, csak Facebookon kezdte írogatni, hogy mennyire találkozna velem...

2018. okt. 24. 16:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Ebben az egész történetben ő az egyedüli szemét."

Akkor most mi is a kérdés? Ki szerint vagy ribi? Sehol nem írtad, hogy bárki mondta volna rád.

2018. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy emiatt ribi lennél? Téged ugyanúgy átvert, mint a barátnőjét, ráadásul csak beszélgettetek. Én elítélem azokat, akik beállnak szeretőnek, de így, hogy nem tudtál róla, szerintem nem hibáztál semmiben.
2018. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az, hogy mindenki lek.rváz...


Ő, a kedves családja barátai, a barátnője. Mert a szemét wlőadta, hogy én másztam rá. Amikor köztudott, hogy bárkit megdugna, aki nő, bár lehet az sem feltétel.

2018. okt. 24. 16:32
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Az ilyenről úgyis előbb-utóbb kiderül, hogy farok, mert újra be fog másnál is próbálkozni.
2018. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, amíg a te lelkiismereted tiszta, addig szard le, hogy mit gondolnak és mit pofáznak rólad. Majd úgyis lebukik egyszer.
2018. okt. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Eddig mindig megúszta...
2018. okt. 24. 16:44
 9/19 A kérdező kommentje:
Arról nem beszélve, hogy beszélgerni nem bűn senkivel sem...
2018. okt. 24. 16:50
 10/19 anonim ***** válasza:
Írj nekem, biztos, hogy nincs barátnőm.
2018. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!