Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van, hogy valakinél kimarad...

Van, hogy valakinél kimarad egyszer a napi fürdés?

Figyelt kérdés
Ha teljesen átlagos életet élő emberről beszélünk.
2018. okt. 25. 20:12
1 2
 11/15 Metionin ***** válasza:
29%
Ritkán, télen 1-2 alkalommal előfordul. Olyankor nem megyek ki a házból, felkelek, ülök a gép előtt egész nap aztán lefekszek.
2018. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
37%
Igen, előfordul. Esténként szoktam fürdeni, de ha nagyon fáradt vagyok és másnap nem megyek sehová (vagy legalábbis még bőven van időm a "jelenés" előtt összeszedni magam), akkor van, hogy fürdés nélkül fekszem le aludni. Nyilván ez csak arra vonatkozik, ha nem vagyok full koszos, izzadt stb.
2018. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

Vakbélműtét után nem tudtam, csak ezt a qrvamosdást. De a közérzetem nagyon rossz volt tőle, amúgy mindennap hajat mosok, és nagyon igénytelennek éreztem magam.


Zuhany nélkül meg nem fekszem az ágyba, és én is szoktam itthon dolgozni.

2018. okt. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Betegen elő szokott fordulni.
2018. okt. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nalam inkabb sporolas miatt marad ki 1x ,2x.A melegvizunk meg a futes egy rendszerrol jon,feltoltos.Ha pont lefogy a kredit rola,akkor inkabb aznap kihagyom a furdest,helyette inkabb bekapcsolom a futest.( ha tudom,hogy aznap csak itthon voltam)Mikor gyerek voltam,halyhan melegitettuk a vizet furdeshez,akkor csak heti 1 furdes volt.
2018. nov. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!