Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb csalás,...

Mi volt a legnagyobb csalás, amit életedbe elkövettél?

Figyelt kérdés

Dolgozat alatti puskazás kivételével :D az nem nagy művészet.Pl egyetemi szinten neked milyen csalás fért bele?

Pl. Doga hamisítás, másolás, válaszok megvétele (vag hasonló egyetemen történtek jöhetnek, sztorik hallomásból) de gondolok itt sok más dologra még.... Igazából csak kíváncsi vagyok, én most pl. egy képzést csinálok és valamelyik leadandómmal kapcs. trükközni akarok mert szerintem igazságtalanság ért :D

Te milyen szabályba ütközőt tettél meg valaha?



2018. okt. 25. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Egy fórumon kiadtam másnak magam a modiknak kérve töröljék a párbeszédeket mert az érdekem úgy kívánta és a kommentek szem adatokat is tartalmaztak . Hihető igaznak tűnt , belefért . Máskor magamat futtattam másik nickken bizalmat gerjesztve mert nem akart előre postázva egy új ember eladni terméket csak ha elutaznak hozzá messze . De a csali bevált az áru megjött .Én tudtam hogy utólag kifizetem , ez sem gond . De az a tied amit megértettél megtetted megtanultad , ezt hazudhatod másolhatsz de nem emlékezel rá többet mert meg sem jegyezted .
2018. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik tárgyamból lehetett kapni megajánlott jegyet, ha adott hét kedden reggel 8ig bedobtad a tanszék postaládájára a megoldást arra a 4 feladatra amit feltöltött a netre. Mondanom sem kell, hétfő délután tele volt a postaláda. Én mindig kiloptam egy megoldást, és kicsit átfogalmazva ugyanazt a megoldást adtam le. A beadandók alapján 3ast kaptam volna, de mivel 3szor hiányzotam a gyakorlatokról (és megajánlott jegyhez 2x lehet csak hiányozni), ezért nem kaptam meg a megajánlottat, helyette szóbeli vizsga egy 1200 oldalas könyvből és szóbeli elején egy irásbeli beugró amiből 10/8 pont ha nincs meg, be se hívnak. 2x elmentem, mind a 2x nem lett meg a beugró. Így buktam 5 kreditet Mondjuk meg is érdemeltem a csalásom miatt. Elég nagy fail volt.


Azóta tisztességesen élek.


25/F

2018. okt. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

IDDQD


ezzel szerintem mindent elmondtam...

2018. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Éveken keresztül jártam mások helyett matematikából vizsgázni. Budapesten szinte minden egyetemen vizsgáztam. :)

20 ezer ft/sikeres vizsga

2018. okt. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban meghosszabbítottam a táppénzes papíron a dátumot.
2018. okt. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Külföldön érettségiztem, a válaszokat a felügyelő tanártól kapott cetlikről írtam. Akkornl is ha tudtam a választ, akkor is ha nem.
2018. okt. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Önéletrajzban hazudtam.
2018. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!