Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Álmomban történt vagy csak...

Álmomban történt vagy csak álmodtam?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hülyeséget fogok-e kérdezni tőletek de azért megpróbálom hátha valaki érzett már így. A párom reggel 7:00kor felkel, mivel nem tudok tovább aludni az ágyban így ki megyek a kanapéra és ott próbálok vissza aludni..amikor már el alszom és álmodom is néha az oldalamon feküdve mintha valami az ágyba nyomna, tudatomnál vagyok de nem bírok felkelni vagy megmozdúlni, mintha valami belém akarna hatolni és miután nem bír el enged én meg fel ébredek.. Rémisztő és eközben rendesen gondolkodom ez olyan 30 mp 1p időtartamú.. Kicsit rémisztő nemtudom hova tenni és az utóbbi időben sűrűn előfordúlt.. Volt valakinek ilyen??

2018. okt. 26. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem alvásparalízis.
2018. okt. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
Démonok vannak a házban. Ki kell űzni őket.
2018. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

alvásparalízis

Nálam is volt. Feküdtem az ágyban és egy nagy sötét paca volt mellettem és nem tudtam mozogni és beszélni.

Ha megint ezt "álmodod" nyugtasd meg magadat.

Ha azt gondolod szellem vagy hasonló természetfeletti lény, akkor se essél pánikba. El kell küldeni. "Takarodj, nem félek tőled!"

Nekem az egyik, kolléganőmnek a másik verzió jött be. 😊

2018. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!