Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gonosz ember vagyok, hogyha...

Gonosz ember vagyok, hogyha idegesít, amikor valaki mindenre úgy válaszol védekezésképpen, hogy "beteg vagyok" vagy "a rokonom beteg"?

Figyelt kérdés

2018. okt. 27. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
nem. szimplan csak normalis.
2018. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Jó lenne tudni a pontos szituációt,de nem vagy gonosz,tudom mire gondolsz.Nekem volt pl.munkatársam,aki pszichés beteg volt,viszont alkalmazták,mert az orvos beszámíthatónak és logikus gondolkodásra képesnek ítélte.És ezt ki is használta rendesen,ott sajnáltatta magát,meg nem jött be dolgozni,hogy ő milyen beteg,érdekes amikor ki akartuk rúgatni a sok pofátlan hiányzása miatt(mert hát ha beteg,akkor nem dolgozhatna,ha meg orvosilag is beszámítható,akkor végezze normálisan a munkáját)akkor meg már nem volt vele semmi baj,állította ő rendesen jön dolgozni és mindent megcsinál,"nem értette"miért vagyunk vele ilyenek.
2018. okt. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!