Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlagyalok mindent!?

Túlagyalok mindent!?

Figyelt kérdés
Nagyon túlbonyolítom még a legkisebb dolgokat is, elkezdek agyalni és a végén teljesen kétségbeesek, hogy mi lesz velem. Ez jó hogy mindenen átrágom magam és utána (néha) megnyugszom? Néha azon kapom magam hogy mennyit gondolkodok egy bármilyen kis apróságon. Nem szeretnék ennyire ilyen lenni, mit lehet tenni?
2018. okt. 28. 10:29
 1/5 A kérdező kommentje:

Kiegészítés:Nagyon maximalista vagyok, szerintem ez is lehet az oka, és sokat stresszelek.

18/l

2018. okt. 28. 10:32
 2/5 bit123bit ***** válasza:
56%
Igen, túlagyalsz mindent.. Viszont ezt szerintem csak úgy lehet megoldani ha megengeded hogy az a sok gondolat szépen lassan elmúljon.. Vagyis próbáld meg hogy befogadod az összes gondolatot, de közbe légy tudatában hogy az csak illúzió.. Ha így csinálod akkor hosszú távon lehetséges a változás.. :)
2018. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy mint a meditacional hagyd hogy a gondolatok jojjenek de ne kapaszkodj bele hanem hagyd eluszni.
2018. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bit123bit ***** válasza:
A tökéletességre törekvésbe rengetegen bele esnek, és utánna néznek hogy amire vártak az nem jött össze.. Vagy már a felénél feladja, mert azon agyal hogy "vajon jó lesz?".. Saját tapasztalat hogy felesleges maximalistának lenni, inkább próbáld meg a legjobbat kihozni valamiből, de úgy hogy tudjad hol a határ..
2018. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is... Pedig nagyon nem jó dolog, hidd el nekem
2018. okt. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!