Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok kitartó, mindent...

Nem vagyok kitartó, mindent feladok idejekorán, hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
2018. okt. 21. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig próbálkoztál egy adott dologgal?
2018. okt. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legyen motivációd.
2018. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kisebb célokat tűz ki magad elé. Ha azokat gond nélkül teljesíted, akkor növelheted az "adagot". És sajna el kell fogadni, hogy néha olyat is kell csinálni, amit nem szeretünk (pl tanulás), ahhoz, hogy ott legyünk ahol szeretnénk lenni. (Ásni kell ahhoz, hogy legyen egy medencéd ;) )
2018. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legyél kitartó
2018. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Olyan célok lebegtek előttem, amikhez annyi befektetés kellett volna, ami "előéletemet" tekintve elérhetetlenek, de akkor is ragaszkodtam hozzá. Így mindig feladtam a dolgokat, ha rosszabb paszban voltam, mert akkor felerősödött bennem a gondolat, h impossible.

Mivel évekig nem haladtam igazából, mostanában sikeredett megállapodnom kisebb célokkal, és így a hitem is nagyobb, hogy véghez tudom vinni, így átlendít, ha épp elkámpicsorodnék...'holnap jobb leszek egy kicsivel és így közelebb a célhoz' jeligével

2018. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
adhd?
2018. okt. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!