Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Skacok! Mit gondoltok azokról...

Skacok! Mit gondoltok azokról az emberekről, akik mindent csak szidni, ócsárolni tudnak, mindenen csak hőbörögnek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 29. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt, hogy vagy nincs rendbe az életükkel valami vagy egyszerűen tarhonyás bugris parasztok.
2018. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Azt h tipikus magyarok
2018. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%
Azt hogy szar lehet olyannak lenni, mint ők.
2018. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Magukkal van bajuk, belül elégedetlenek és kiprojektálják.
2018. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha ilyen hülye kérdést tesz fel valaki, amire egyébként a válasz egyértelmű, akkor én is hőbörgök.
2018. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

A gyerekeknek van erre egy jó válaszuk

"Mindenki magából indul ki"

2018. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan embereket akik mindenbe és mindenkibe belekötnek ha kell,ha nem, másfelől meg a saját életükről panaszkodnak. Van egy mondás, hogy ha elégedett vagy önmagaddal, nem bántasz másokat sem. A másik véglet meg amikor valaki túlságosan elégedett önmagával, egy beképzelt nárcisztikus személyiség,azt képzeli,hogy ő a kiskakas a szemétdombon és mindenki más az ő "alattvalója" aki csakis rosszabb lehet, mint ő, és minden pocsék ami szerinte az.
2018. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyzetek,amikor sokminden rossz. De az,hogy nem árad belőlük más...

Bár arra nem tudom azt mondani,hogy hülye,ha tényleg nagy gondokról beszél,mert ha az rossz,akkor rossz,és kész,de azért van egy határ.

2018. szept. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Engem idegesítenek, de valahol a lelkem mélyén sajnálom is őket. Nagyon szar életük lehet.
2018. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! "Tarhonyás bugris praszt" az milyen? :DDDDDDDDDDD nagyot röhögtem amúgy!
2018. szept. 30. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!