Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, akiket előfordult már...

Lányok, akiket előfordult már hogy este/éjszaka követtek az utcán! Ti mertetek utána sétálni este?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár nappal ezelőtt este (6-7 óra között) egy cigánygyerekkel szálltam le a buszról, és mindketten egy irányba mentünk. Ő előttem sétált mikor megállt, és beszólt nekem hogy "menj előttem mert felrugdoslak". Ezután egy jó darabig követett (hülye fejjel nem mentem be sehova) és egy zebránál beelőzött. Szépen sétáltam, épp a telefonomat néztem, mikor megfordult, és ököllel hadonászott a fejemnél. Aztán szerencsére visszafordult, és ment tovább, ellentétes irányba, de a mai napig bennem maradt ez a dolog. Ma úgy adódott, hogy ismét egyedül kell mennem este, és nagyon tartok tőle, hogy megint egy ilyen "élményben" lesz részem.

Akik már jártak hasonló cipőben, ti hogyan mertetek ezután egyedül sétálni az utcán? Hogyan küzdödtétek le a félelmet? Jól jönne pár tanács...

Előre is köszönöm! 17/L


2018. okt. 28. 16:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A legjobb ha valaki elkísér, és nem egyedül mész haza ilyen helyen.
2018. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!