Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek férfi mind...

Hogyan legyek férfi mind viselkedésileg, mint kinézetre?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és még mindig úgy viselkedek, mint egy 8 éves. A kinézetem meg mint egy 13 évesé. Hogyan változtassam meg magam az említett 2 szempont alapján?

2018. okt. 28. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
6-8 év múlva fogsz nagyjából férfinak kinézni, de ha későn érő vagy akkor lehet 12-14 év múlva
2018. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 nemaRendőrség ***** válasza:
78%
Légy minél többet férfiakkal
2018. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Fú, én 24 éves vagyok, és kölyökképem van.
2018. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Bár akik férfinak néznek ki belülről ők is csak hülyegyerekek, ami ugye még gázabb. Szóval addig jó amíg fiatalabbnak nézek ki, mert addig valid az, hogy hülye vagyok. Legalább össze hangolódik a külső-belső érés. Nem kerül ellentétbe a kettő.
2018. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Inkább élvezd ki hogy gyerek vagy. Ezeket az éveket vissza fogod majd sírni.

Lehet későn érő vagy. Nyugi, majd alakul.

Viselkedésileg sosem fogtok felnőni :D .

Legfeljebb tisztelettudóak, udvariasak,tapasztaltak lesztek.

Nem kell ezeket a dolgokat elsietni. A fiúk amúgy is később érnek mint a lányok.

2018. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Szarj le mindent kezdj el nagyon gyorsan csajozni vagy legalabb kommunikalni lanyokkal mert kulonben ugy jarsz mint en, szuz maradsz. Ebben a korban meg nincsenek nagy elvarasai a lanyoknak, szarj le mindent csajozz es osszejon. En ezt tanacsolom. 26F
2018. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed, vegyél szép ingeket. Valaki egyszer nagyon jól megfogalmazta; hogy az a "favágós-stílus", az nagyon jó, az szemrevaló neki:) A hajadat ne lődd be divatosan, hanem ízléses, férfias legyen. Szóval szerintem bármilyen is a hossza, minél egyszerűbb, annál jobb. Mondjuk a se nem hosszú se nem rövid talán nem a legjobb választás. Sima rövid, vagy sima teljesen hosszú; talán ezek a legjobbak; vagy van még, akinek a kopaszság is jól áll, de az nem mindenkinek áll jól, úgyhogy nem feltétlenül jó vele kísérletezni. Én jobban szeretem az 5mm-től 2 -ig hajhosszot, vagy mondjuk a vállig vagy lentebb érőt. És a hosszabb; hát, ha már minimum vállig ér, vagy méghosszabb, akkor összefoghatod, ha akarod, de kiengedve is jó. Szerintem ha csak vállig ér, akkor lehet jó az is, ha nem szorosan a fejednél, hanem kicsit lentebb, lazábban-lengébben fogod össze. Ha van arcszőröd, és jól néz ki rajtad, akkor meghagyhatod. A divatos óriási nem lábformájú trampli-cipők számomra rossz ízlésre vallanak. Aminek nem olyan a formája , mint a lábadnak, hanem nagyobbra van hagyva, na, az szerintem nem jó. Meg még egyébként pasikon nem szeretem azt a testhez simulós ilyen csőgatyákat; mert azt nőiesnek találom hozzájuk. Eddig talán egyet láttam, aki pasi, és jól állt neki az a testhez simulós farmer. Tehát ott szerintem az egyenes-szárú lenne jó. Meg még nemtom, régen mindig olyan jó férfiasnak találtam , és még most is annak tartom, olyan szép övek a nadrágon; nekem valahogy az is férfiasságot sugall:) Ilyen barna vagy fekete bőrből készült és vastagabb övek -De mondjuk értelemszerűen, ami csak annyira széles, hogy be tudod fűzni a nadrágodnak abban az övtartós kis lebenykéibe:) És ez se legyen olyan gagyi csillogós-dizájnos; hanem ilyen klasszik barna-fekete, esetleg szürke ha találsz olyat:) Cipőknél szerintem jó, hogyha törekedsz az ilyen semleges színekre; előbb mattot akartam írni, és igen, így is jó, így igaz, megállja a helyét; ne akarj csillogni-villogni-"bájgúnárkodni", nem vagy te diszkógömb:) Ha már itt tartunk, ne sminkelj. :) Van valami vámpíros film, abban a színész srác smink nélkül átlagosan néz ki, tehát rendben van; abban a vámpírsminkben meg tök ronda. Le van meszelve fehérre az arca. Meg ha pl ne adj Isten, lennének pattanásaid, szerintem ebben a korban az normális, tehát nem kell lemázolni azokat; hagyjad úgy, majd elmúlik, vagy ha kozmetikus esetleg tud vele csinálni valamit, vagy pl ajánlani valami tonikot rá, akkor az tök jó. Amúgy ha telik kozmetikusra, akkor pl a miteszereltávolítás attól még lehet szép. Van Tomi, nem tudtam, mitől ilyen szép a bőre, akkor pont nem is jutott eszembe, meg talán nem is gondolkoztam rajta, amikor találkoztunk, csak azt realizáltam, hogy szép; aztán eszembe jutott, hogy valszeg telik neki rá, és eljár kozmetikushoz, és az is dobott rajta még tehát, hogy úgy sugárzott az arca, hogy nem voltak mitesszerek, meg egyébként is neki nagyon jó bőrtípusa van, és hogy miteszertelenítve volt, úgy tök jól nézett ki, meg feltételezem , anélkül is tök jól nézett volna ki. Tehát ez is ilyen opció, hogyha telik rá, és megengedheted magadnak; mondjuk ezt nem a férfiassághoz írom, hanem úgy érdekességképpen megemlítve; tehát az nem oda kapcsolódik. :) Ilyen kék-fekete pirosfekete zöld-fekete kockás/négyzetes sálat se hordj, nekem pl az se a leg férfiasabb viselet. A fülbevaló nagyon kevés pasinak áll jól; tehát inkább ne kockáztass vele. Pl Lorenzo Lamas A fejvadász című filmben tök jó pasi volt addig, 10/10, amíg az egyik részben el nem kezdett fülbevalót hordani, az viszont lenullázta. Tetoválások nem kellenek. Az extrém hajak közül még a raszta nézhet ki jól esetleg, de nemtom, én pl azt se ajánlanám; de mégis tud jól kinézni, de még talán az se a leg férfiasabb viselet. Ja és még az se, ha pasi vagy, és kihidrogénszőkíted. Az nagyon brutál rossz tud lenni. Ilyen fehéresszőke haj és így rikít jájj nekem... Azzal nagyon nyakon lehet csapni az összképet, ha egy pasi kiszőkíti teljesen a haját. Az utódok (2015)-ban Ben hercegnek szőkítve van a haja, és nem vettem észre, tehát ha nem észrevehető, akkor lehet rendben, mert neki speckó pl jól állt; de egyébként pasiknál az a legjobb általában, amikor nem festik be a hajukat. Meg na jó, még egy frizura belefér, de csak ha nem túl hosszú; tehát amikor elöl a homloka fölötti rész talán olyankor hosszabbra is van hagyva, és úgy van fölállítva -zselé/hajhab/hajlakk, nemtom, melyikkel -de ez a frizura csak akkor működhet; hogyha az elől lévő haj nem túlságosan hosszú, mert az úgy már hát:):):) Pl asszem az Ákos énekes már csinálta olyan hosszúra; és úgy már neki nem állt annyira jól, meg szerintem másnak se, ha már annyira túlzottan hosszú:) Én asszem, hogy lehetőleg ne legyenek túl bőek a pólóid; hanem asszem talán jó ötlet keresni a saját méretedet. Ja és még visszatérve a cipők matt /semleges színeihez pl: drapp, fekete, barna, szürke, fehér. Szóval ezek az ilyen elegancsosabb színek, és matt ugye, ami nem csillog-villog, hanem ízléses. :) Viselkedésileg meg pl hidd el magadról, hogy van önbizalmad, és majd egyszercsak megjelenik:) De pl nem kell nagyhangon bandáznod, ha pl neked nem ez a stílusod. Lehetsz te egy komoly ember is. Nekem pl az bejön, de az én kedvemért pl ne változz:) De pl aki tetszik most, pont olyan, hogy ilyen komoly, és mindig nyugodtságot áraszt magából, egyébként neki a nyugodtsága onnan van, hogy támogató, szerető családi környezetben nőtt fel, és így ő mindig tud lenni, talpraesett, határozott, magabiztos, plusz meg még találékony is , feltalálja magát helyzetekben, és intelligensen oldja meg a dolgokat; egyébként nagyon intelligens, de közben még a poénokra is vevő. :) De pl az ízléstelen poénokra, amikor pl másokat csúfolnak, azt ő is elveti. Tehát az ízléses, meg a szórakoztató-humort szereti; pl ha valami katasztrofálisan nagy b@romság történik a tv képernyőjén:), azon is képes mosolyra fakadni, de pl tényleg tehát az ízlésteleneket , amikor más kárán nevet valaki, és abból csinál viccet, azt nem szereti, azt elveti.
2018. okt. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*5mm-től 2 cm-ig:)
2018. okt. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*Az utódokban a Carlosnak is szőkítve van a haja,most jut eszembe; na, olyanfajta szőke hajat ne csinálj:) Rajta is lehetséges, hogy csak azért nem zavaró, mert megy a szerepéhez:)
2018. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Egy férfi legfőbb ismérve a stílusa. Az ing elég férfias de nem mindegy hogy milyen. A szabása lehet slim fit vagy classic fit, a szín és a minta sem mindegy. Van akinek a fekete áll jól és van akinek a piros kockás. A nadrág is fontos, sokan hordanak farmert, jól tud kinézni de ha férfiasabbat akarsz akkor komolyabbat is hordhatsz ezeknél. Persze itt sem mindegy a szabása itt is van slim és classic fit (a sninny fit már röhelyes és bu*is). A cipő a kedvencem, arról ismerszik meg valaki. Én úgy gondolom hogy a férfi cipője olyan mint egy nő, törődni kell vele kefélni kell és mikor megjelensz vele vagy büszke vagy rá vagy szégyenkezel miatta. Azt ajánlom bőr (vagy műbőr) cipőt vegyél hiszen sokáig használhatók és minden alkaromra tökéletes (bulira? mehet! munkára? a leg jobb! randira? nincs is jobb!). Az izmok is tehetik a férfit de a tudás is ugyan azt a hatást éri el, a csajoknak sem mindegy hogy az intelligencia vagy az izom (esetleg mind a kettő) az erősséged. Én ajánlom a heti egy-kettő alkalommal menj sportolni vagy gyúrni, mellette találj valamit ami érdekel és tudj meg róla annyit amennyit csak lehet, ez egy öngerjesztő folyamat. Minnél többet tud az ember annál kíváncsibb és minél erősebb annál jobban feszegeti a határait. Nem kell geek-nek lenni vagy izomagynak de mind a kettő fontos. Továbbá fontos a szókincs, a kiállás, az önértékelés és persze a hozzáállás. Remélem segíthettem.
2018. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!