Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt a facebookon?

Miért csinálják ezt a facebookon?

Figyelt kérdés
Lassan 6 éve van Facebookom, 2 éve kutya se jelölt szinte be. Pár hete állandóan férfiak jelölgetnek be. Először nem tudtam miért, majd az egyik ismerősöm mondta, hogy most frissitett a kit ismerhetekes funkció és a profilom több emberhez eljut mint idáig. Ez már kezd az idegemre menni. 1 nap vagy 10 jelölést kapok nem vicc. Profilképemben semmi provokatív nincs, egy diszkrét kép rólam. Na ezek az emberek általában rám is írnak a messengeren, hogy ismerkedni akarnak, szimpi vagyok neki. Én normálisan visszaírom nekik, hogy bocsi de nem ismerkedem így. Erre még vagy pár napon át 10 percenként irogatnak amit nem veszek figyelembe,nem nézek meg. Aztán egyezer csak észreveszem, hogy letiltott. 1-2 ilyen eset még elmegy,de kezd mindennapos lenni, már úgy vagyok vele bejelöl valaki tiltom. Azt hozzáteszem ezeket az embereket nem ismerem, nem láttam még soha a büdös életbe.
2018. okt. 28. 19:14
 1/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Sajnos az emberek élőben már nem mernek ismerkedni ilyen szinten. Nekem ezért sincs profilképem, nem vagyok kíváncsi ezekre. Mást nem nagyon tudsz csinálni, nő nemű vagy.
2018. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg ki lehet kapcsolni a jelölést.
2018. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki tudod kapcsolni hogy bejelölhessenek.
2018. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezz rá náluk, hogy honnan van meg a profilod nekik, és miért pont rád írtak. valami tuti nem stimmel.
2018. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!