Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért féltékenyek egymásra a...

Miért féltékenyek egymásra a lányok?

Figyelt kérdés

Mitől van az, hogy a lányok féltékenyek egymásra és versengenek? Vagy csak az egyik lány féltékeny a másikra?


Akkor is ha barátok?


Nem minden lány barátságnál, de egyes lány barátságoknál láttam, hogy olyan mintha jóban lennének, együtt lógnak, de valójában vagy az egyik a másikra vagy midkettő irigy a másikra.


Miért van ez? Vagy minek lógnak együtt ha nem igazi a barátság?


Egyszer régen suliban pl. volt három csaj, egyiket ott hagyta a pasija, eléggé kivolt de a másik kettő nemhogy nem vígasztalta, lesz@פrták. (Szép kis barátság).


Van olyan nőismerősöm, aki azt mondta jobb szeret fiúkkal dolgozni, mert ha egy lánnyal van az biztos elkezd kavarni.


Szóval, mi ez a kavarás, furkálás lányok között?



2018. okt. 30. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Ez jó, épp a héten fúrta ki a férjemet a három éve legjobb barátja az előléptetéstől, direkt rosszakat mondott róla, de rába...ltázott, mert kiderült. Szóval ez nem férfi-női egyedi dolog, vagy sunyi egy ember, vagy nem, nem nemfüggő. Vagy ez csak szokásos “szidjuk együtt a csajokat, főleg a szépeket” kérdés? Hát én kiállok a nőtársaim mellett, nem szidom őket neked.
2018. okt. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem is kell hogy szídd a nőket nekem, nyilván nem minden lány ilyen, és mint írtam, nem minden lány barátság ilyen.


De tény (ez egy másik kérdésben szerepel), hogy a nőkre nagyobb arányban jellemző, hogy érdekli őket, más nők mit csinálnak és féltékenyek rájuk. Pasik egy részére is igaz lehet, de azt vettem észre, hogy nagy részük a saját dolgaival foglalkozik nem más férfi társaival.


Mostani munkahelyemen, igaz van egy-két furkáló pasi is, de lányok közt több kavarógépet láttam (főleg egymást).

2018. okt. 30. 14:40
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy a kérdés arról jutott eszembe, hogy láttam most egy dokumentumfilmet, ami arról szólt hogy megöltek brutális módon egy fiatal, egyetemista lányt.

A lány szép volt, csinos, társaság középppontja, népszerű, sok baráttal.

Végül kiderült az egyik állítólagos legjobb barátnője ölte meg. Próbált rá hasonlítani is, de nála csendesebb volt, titokban féltékeny és irigy volt a népszerűségére. (Valami fiú is volt a dologban).

2018. okt. 30. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire en levettem ez azert lehet, mert egyreszrol fuszraltak a mediaban mutogatott guminoktol, masreszt meg mindig ott tartunk, hogy egy lanynak a legfontosabb ertekemeroje az, hogy hogyan nez ki es emoge sorolodik be minden mas tulajdonsaguk. Emiatt nem csoda, ha egymasnak esnek ilyen fa..sagok miatt.
2018. okt. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van olyan elmélet, miszerint a férfiak az őskorban együtt, csapatként jártak vadászni (illetve így is harcoltak, sőt, a mai napig harcolnak), kooperáltak egymással, tudták, hogy számítani kell a mellettük állóra, mert csak így lehettek sikeresek.

Velük szemben a nők inkább gyűjtögetők voltak (táplálékszerzési szempontból), ami nem igényel csapatmunkát. Sőt, a sok nő egymás vetélytársa volt, így érthetően nem alakult ki közöttük semmi bajtársiasság sem.

2018. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Én is az utóbbira tippelek.

Én 9 nővel dolgozok, az egyikük azt mondta, ő csak férfiakkal melózna együtt, mert amikor felvették és megtudta, hogy csak csajokkal lesz, akkor tartott a munkahelytől. Szerinte is furják egymást a csajok, de mindenhol.

2018. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!