Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyen az ha egy férfi aki...

Szégyen az ha egy férfi aki 40 éves még soha az életben nem verekedett és még őt sem verték meg?

Figyelt kérdés
Ez a nők és férfiak szemében egy puhapocs aki nem elég férfias?

2018. okt. 31. 16:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen. Konfliktus kerülő csupán...
2018. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elismerésre méltó. Nő vagyok és én 6 km körzetben kerülöm a férfiakat, akik azon büszkélkednek, hogy ennek beszültak, annak bevertek.
2018. okt. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az valami érdem lenne ha verekedett már valaki x alkalommal. Bár kitudja ma már elég kifordított világban élünk.
2018. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen emberek között élsz, az én környezetemben ez az alap.. Én emberként se tudok tekinteni az olyanokra, akik nem tudják kezelni az indulataikat és/vagy fizikai erőszakkal oldják meg a konfliktusaikat (egyedül a jogos önvédelem kivétel), nemhogy férfiként..
2018. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis. Jó esetben ez lenne a normális. Én megértem, hogy az ember is csak egy állatfaj és egyesek ebből értenek, de a civilizált ember más dolgokkal operál. Kivéve persze, ha sportból verekszik, hasonszőrűekkel s negatív indulatok nélkül, kellő keretek között, mert az más.


Totál nem ettől férfi valaki, sőt, egy verekedős nagyobb eséllyel az a primitív fajta, aki nem képes normálisan kezelni a dolgokat. Lehet remek ember is, de itt az esélyekről van szó.

2018. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a szégyen ha egy embernek a verekedés, alkohol, erőszak jelentik a férfiasságot.
2018. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt senki nem latja rajtad , h eletben meg nem verekedtel. Akkor vagy puha pocs ha ugy is viselkedsz, nem allsz ki magadert v masok mellett, keptelen vagy megvedeni magadat es masokat, meg ha nem is fizikai tamadasrol van szo. Meg a magabiztossag is egy fontos tenyezo. Ennis konfliktus kerulo vagyok, de sok embert siman padlora tudnek kuldeni.
2018. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak nem vagy küzdősportoló akkor normális
2018. nov. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi van ha olyan helyzetbe kerül?

Pl körbeállják, megtámadják. Lökdösik, stb

Lesz egy új munkatársa aki kattant és hirtelen neki ugrik....

Barátnőjével sétál, kikezdik, látják a pasin hogy mimóza, rárepülnek

Stb


Akkor mit csinál?

Leblokkol, jól megverik

Az ilyen szerintem nem áll ki magáért, főleg nem másért.

2020. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9. Attól, hogy valaki verekedett életében 4x és a legutolsó is 3 éve volt semmivel se indul jobb esélyekkel, mint aki soha nem verekedett. Itt az ér valamit, ha küzdősportol legalább 3-4 hónapja.


Na de megkérdezném azt, hogy mi van akkor ha jól verekszik, nekimennek és véletlenül olyan rossz helyen találja el a másikat, hogy megöli? Magyarázd a bíróságnak, hogy nem volt szándékos :)

2020. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!