Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eldöntöttem, hogy nem fogok...

Eldöntöttem, hogy nem fogok dolgozni. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Húszas éveim legelején járok. Eddig sok helyre jelentkeztem és egyik helyről se írtak szinte vissza, így úgy döntöttem, hogy nem fogok dolgozni. Legalábbis a hagyományos kereteken belül.


Mit gondoltok?


Szabadúszó akarok lenni.



2018. okt. 31. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ahogy szeretnéd. Ha valaki azt írja, hogy ne úgy csináld, ahogy akarod, akkor nem úgy fogod? Te tudod, hogy tudsz boldogulni.
2018. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nem másokon élősködsz, tőlem azt csinálsz, amit akarsz.
2018. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Mik az elképzeléseid?

Ha nem szándékozol dolgozni, az alábbi kereseti lehetőségek állnak fenn. Drogot csempészel a gyomrodban Spanyol, Szerb, Ukrán hálózatoknak, akik kifizetnek, kérdés hogy megmered-e tenni? Ezután vehetsz magadnak több milliós autót, több alkalom után pedig egy kisvárosban családi házat.

Autót, motort lophatsz megbízásra, kockázat csak annyi hogy ha lebuksz Te mész börtönbe.


Amiben pénz van az a drog, de tőke is kell hozzá.


Ilyenekben gondolkozz, máskülönben a legális vállalkozásodról veled együtt a bőrt is lehúzzák rólad.

2018. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
A jővő generációja 😂
2018. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Honvédségben meg lennél nevelve.
2018. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Elég fura a kérdés, de a válaszok is. Szerintetek aki nem alkalmazottként dolgozik, hanem szabadúszó, az nem dolgozik?
2018. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
#5, hagyjuk ezt a katonas nevelosdit. Marhara nem igaz.
2018. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mibőp fogsz élni?🤔
2018. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad sohasem feladni, nem szabad tétlenkedni. Gondolj a családodra akik felneveltek ők is biztosan hoztak miattad áldozatot. Te se teheted meg, hogy nem dolgozol hiszen egyszer te is szeretnél családot éppen ezért neked is majd példát kell mutatnod. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!
2018. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit fogsz enni a jövőben, de én nagyon finom kajákat amikor hazaértem a munkából 😊
2018. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!