Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire szokványos, hogy a...

OlivO kérdése:

Mennyire szokványos, hogy a szabadnapon, akár vasárnap is berángat a főnök a cég ügyei miatt?

Figyelt kérdés
Bármikor ugranom kell vagy lapátra tesznek?

2015. febr. 19. 13:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokványos. De azért számít, hogy miért hívtak be.

Nálunk nem szokás, de már előfordult, hogy határidős munka miatt be kellett menni. Mivel nincs belőle rendszer, ezért nem zavart. Ha rendszeresen bekavarnának szabadnapon, hétvégén, akkor nyilván nem örülnék neki.

2015. febr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem határidős munkáról van szó, olyan nincs. De már el vagyok keseredve, hogy minden szabadnapomat tönkre teszi, ha mással nem, hogy idetelefonál. Most legutóbb nem tudtam bemenni, persze mérges lett, hogy nem ugrottam azonnal.
2015. febr. 19. 13:44
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem határidős, akkor beszéld meg vele, hogy semmi értelme pluszban bemenni, mert hétfőn is ugyanúgy meg tudod csinálni. Vagy mondd neki, hogy oké bemész, de akkor hétfőn nem fog bemenni. Valamit valamiért.
2015. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Milyen munkaköröd van, milyen a cég profilja, mennyire sürgös az adott esetben bemenni, milyen indokkal hív be a fönök, csak téged vagy másokat is?
2015. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Elég nevetséges a dolog kívülről nézve, azért hív be, mert ő nem ért azokhoz a dolgokhoz, amihez én. Volt, hogy olyan miatt kellett bemennem, hogy szkenneljek!! mert ő nem tud, pedig leírtam neki és ezerszer látta, hogy csinálom. Nem egy ugrás a munkahely, ráadásul van, hogy a páromnak programja került veszélybe, mert nem számítottunk rá, hogy el kell mennem, a gyereket meg nem hagyhatjuk itthon egyedül.
2015. febr. 19. 13:49
 6/20 anonim ***** válasza:

Akkor ne vedd fel a telefont neki :)

Később hívd vissza, hogy bocsi, de programon voltunk és most se vagyunk otthon, úgyhogy nem tudok menni, majd hétfőn megmutatom újra, hogyan kell szkennelni :)

2015. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Képes és odajön, ahol vagyok. Ha nem veszem fel, akkor meg a lakásra jön. Volt, hogy összefutottunk az utcán és közölte, hogy hozzám indult, mert fontos dolog lenne, a szabadnapomon!! Nem veszi észre, hogy nekem nem az életem a cég, mint neki.
2015. febr. 19. 14:16
 8/20 anonim ***** válasza:

Jesszus, és más nem dolgozik ott, mindig csak téged zaklat?

Kéne neki egy asszonyka, aki lefoglalja :D

2015. febr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát jól rád szállt, az biztos.
2015. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg durva, de már azt is eltudom itt képzelni, hogy többet szeretne, mint munkakapcsolat és ezért nyaggat, főleg ilyen nevetséges dolgokkal. Ha az lenne a gond, hogy nem a cég az életed, az már rég kiderült és már rég kivágott volna. Persze csak elképzelés.
2015. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!