Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, szokványos a főnököm...

Normális, szokványos a főnököm reakciója az alábbiakra?

Figyelt kérdés

Már 3 hete dolgozom egy cégnél. Munkaszerződést és pontos tájékoztatást nem kaptam, csak annyit, hogy mikor kezdhetek. Azt sem tudtam tegnapig, mikor kapom a fizumat.


Tegnapi napon megkérdeztem a főnököt határozottan, de nem számonkérően, hogy mikor kapom meg a munkaszerződésemet (több okból kifolyólag, köztük a fizu napját, valamint munkaköri leírás miatt, stb). Ekkor nem nagyon foglalkoztam azzal a kérdésével, hogy 'ilyen okos akarsz lenni?'


A mai napon egy nyomtatvány után érdeklődtem, amit a NAV-hoz kell bevinnem záros határidőn belül. Ezen felül még rákérdeztem a jelenléti ívet (azt mondta, ő vezeti) és hogy miért nem látom. Ekkor az alábbi mondattal hajtott el: 'óvatosan kérdezgesséo, mert nem lesz jó vége!'


Ez mennyire van rendjén? Más munkahelyen is szokványos?



2018. jún. 28. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj onnan minél hamarabb, lehúzás lesz a vége.
2018. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Te most vagy a kamutroll vagy, vagy egy tökéletes idióta balek. Állásinterjún az egyik leglényegibb kérdés, amit felteszek, hogy milyen időközönként van a fizetés.
2018. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ahogy megkapom a fizumat, megyek is!
2018. jún. 28. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülhetsz ha látsz fizetést egyáltalán ilyen színvonal mellett..
2018. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu. A TB-m azzal a munkába állásom napjával rendezve van a cég által. Gondolom akkor fizut láthatok.
2018. jún. 28. 18:09
 6/10 A kérdező kommentje:
-azzal. Bocsánat.
2018. jún. 28. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg tegyél majd egy névtelen bejelentést a navnál 😉
2018. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Keresem a felmondólevél mintát, de azt sem tudom, határozott, vagy határozatlan időre vett fel 🤦
2018. jún. 28. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
8: Te áruld már el, hogy miképp zajlott az állásinterjú? Csak közölték, hogy fel vagy véve, és te bólogatva, cipzárral a szádon, nuku kérdéssel kisétáltál?
2018. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez csak a Balázska Bt.-nél van így.
2018. jún. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!