Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az osztrákok miért ennyire...

Az osztrákok miért ennyire unalmasak?

Figyelt kérdés

Szerintem Bécs is egy unalmas város leszámítva hogy szép és élhető.


Az emberek felszínesek és unalmasak, ráadásul szinte mindenki bevándorló és maguk között vannak a magyarok pedig széthúznak. A szórakozóhelyek pedig unalmasak és drágák.


Szerintetek ?


2018. nov. 1. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Annyira nem unalmasok. Bécs sem az. Itthon is vannak felszínes és unalmas emberek bőven. A kint élő nyelvet nem beszélő magyarok is maguk közt vannak el + széthúznak. A szórakozóhelyekre ugyanez igaz.
2018. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Mondasz egy nem unalmas várost?
2018. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Ráadásul szinte mindenki bevándorló. És? Téged MAGYARKÉNT AUSZTRIÁBAN ez zavar? Ez kb. olyan, mintha az utcán mindenkinek BMW-je lenne, még nekem is és ez zavarna.


Unalmas? Költözz ki Kanadán kívül bármelyik amerikai országba, ahol a nyílt utcán tüzet nyithat rád bárki bármikor. Nem muszáj biztonságban, már-már "unalmasan" élni.

2018. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

"Mondasz egy nem unalmas várost?"


Hallstadt, a katakombájával és a tóval.


Graz, a várával és a Mura folyón levő Murinsel kávézóval.


Salzburg


Klagenfurt

2018. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24%

Kinek mi az unalmas. Van, aki a precíz osztrák mentalitást szereti. Én a terhességem elején egyszer majdnem elájultam ott. Senkit nem érdekelt. Annyit mondtak, hogy ha hánynom kell, ne a fűre, mert azért büntetést kell fizetni.

Nekem pl. a mediterrán hangoskodás is sok, de ez a közönyösség is sok volt. Nekem Magyarország megfelel.

2018. nov. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kinek mi az unalmas. Van, aki a precíz osztrák mentalitást szereti. Én a terhességem elején egyszer majdnem elájultam ott. Senkit nem érdekelt. Annyit mondtak, hogy ha hánynom kell, ne a fűre, mert azért büntetést kell fizetni.


Nekem pl. a mediterrán hangoskodás is sok, de ez a közönyösség is sok volt. Nekem Magyarország megfelel."



Pont hogy ezt Magyarországon tapasztalom, ha rosszul vagy, a kutyát nem érdekli.

2018. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!