Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unalmasak és montonok a...

Unalmasak és montonok a napjaim, hogyan turbózzam fel?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Nijcs semmi életkedvem kb 2 éve. Semmi sem vonz, semmi sem foglalkoztat. Csak gépezem. Suliban dél és 2 körül végzem és ezzel nekem vége a napnak. Max gepezek és alszom a nap hátralévő 10 órájában. Semmi hobbim nincs és nem sportolok semmit, nem is nagyon tudok. Hétvégén felkelek, gépezem és alszom éjszaka. Ennyi. És ez már kikészít. Barátaim nem nagyon vannak, a mostaniak is ilyenek vagy csak simán leráznak folyton/ nincs idejük szórakozni. Nehezem nyitok mások felé így új társaság kb lehetetlen számomra. Szenvedek az unalomtól és tényleg nem lehet errefele semmit sem csinálni, adjatok valami hobbi ötletet vagy valami tanácsot légyszi... :(

2018. febr. 27. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
maszaturbálj többet
2018. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Tudom mi kell neked ;)

Assassin's Creed összes részét MUSZÁJ kijátszanod.

(Ugyanígy voltam mint te, csak én unalmamba rákattantam a vásárlásra is. Az tartotta bennem az életkedvet, hogy ma is hoz valamit a postás :D)


Nos, a vásároltatás szerintem ne legyen a hobbid mint nekem. Elkezdtem játszani a fent említett játékokkal, aztán valahogy helyrejöttem. Tanultam is így valami kis történelmet, a fantáziámat is beindította, nyelvet is gyakoroltam egybe, magyar felirat is van, felidézte bennem a kalandvágyat meg hasonlók. H úgyis csak gépezel akkor valami hasznosat is csinálj.


Ja, meg ugorj el egy edzőterembe ahol vannak csoportos edzések naponta suli után. Apámnak van egy box edzőterme, tudod mennyire összehaverkodnak ott? Még párok is alakultak ki, nem is egy :D


Vagy én nem tudhatom téged mi vonzz, akár tanulhatsz hangszeren is, vagy ugye a sport. Esetleg ha bevállalsz valami pár órás munkát gyakornokként ami leköt suli után, ahol emberekkel találkozhatsz vagy bármi.


De ha egyik sem, akkor a videójátékot úgysem veted meg, mivel írtad hogy elég sokat gépezel. Igazi kalandvágy gerjesztő az a játék :D gljf

(Csak szedd le törten, ha az ára nem bejövős.)

2018. febr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hogy nézel ki?
2018. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 2-es :) Megpróbalom amit mondtál, hátha. Hogy nézek ki? Rusnya, kövér fiú vagyok.
2018. febr. 27. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
én már a gépezéstől is uncsizok:(
2018. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Variáció ötletek:

Hosszútáv (ha gimi után vagy):

Menj el külföldre önkéntesnek!

Menj külföldre au pairnek!

Végezz el egy OKJ-s képzést!

Stb...

Rövidtáv (gimi közben is akár):

Járj sportolni!

Kezdj el zenét tanulni, hangszeren játszani!

Kezdj rajzolni tanulni!

Stb.... milliónyi variációd van!


Ha kell még ötlet, írj!

15/L

2018. febr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!