Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek melyik a legjobb...

Sens0r kérdése:

Szerintetek melyik a legjobb csillagjegy? (nem ér a sajátodat írni)

Figyelt kérdés

Írd le azt is, hogy miért!

Kezdem: Rák


Miért?

Ha a Rák rátalál élete párjára, akkor szinte betegesen ragaszkodóvá válik, minden áron meg akarja tartani. E miatt ezek a személyek könnyen megbántódnak, sérülékenyek, viszont családjukat imádják, és nagyon szeretik otthonukat, melyet igen kellemessé és barátságossá varázsolnak.



2017. febr. 9. 14:35
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
73%

Skorpió (nem, nem a saját csillagjegyem)

Sok skorpió csillagjegyű embert ismerek, kitartóak, ragaszkodóak, kiálnak az emberek mellett és van önkritikájuk is. Nehezen lehet egy skorpió bizalmába férkőzni, de ha sikerül egy nagyon jó barátra tehetsz szert.

2017. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
44%
ez nem verseny. nincs legjobb.
2017. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
47%
Vízöntö, mert különleges.
2017. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
74%

Nehéz kérdés, mert mindegyik jegy annyira nagyszerű magában is.

Talán a Vízöntők a kedvenceim


Sok olyan vízöntőt ismerek, akik vicces, hangos emberek, de igazából nagyon mély gondolataik vannak. Olyanok, mint egy ajándék, akit sokan nem akarnak kibontani, mert túl szép a csomagolópapír (borzasztó hasonlat, tudom).

Szeretem, hogy racionálisak és mivel tényleg nem sok embernek nyílnak ki, ezért ha közel vagy egy Vízöntőhöz igazán különlegesnek érezhezheted magad. Reálisan látják a világot és nem fognak köntörfalazni.


Bak/16

2017. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
60%
Vizöntő, mert viccesek és egyedien látják a világot.
2017. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
45%

Vízöntő.

Miért!

2017. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

#2 Látom nem érted a kérdés lényegét..

Számodra melyik a legjobb?!

2017. febr. 9. 15:54
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

Ikrek

Azért mert az ikrek csillagjegyű emberek viccesek és kedvesek.(akiket ismerek)

2017. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az oroszlán,skorpió ők erősek és sikeresek nem úgy mint én.(rák)
2017. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
82%

Halak - mert ugyan nem a csillagjegyem, de nagyon sokban befolyásol, és az én világlátásomhoz, természetemhez egyébként is ők állnak a legközelebb.

Mérleg - mert nagyon érdekes, összetett, intelligens személyiségek.

Top 3-at akartam, de nem tudok dönteni a Kos tüzessége és érzékenysége meg az Ikrek csapongó, könnyed intelligenciája között, úgyhogy ők holtversenyben harmadikok.

2017. febr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!