Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik nem idegbeteg anya?

Létezik nem idegbeteg anya?

Figyelt kérdés

Sose tudtam elképzelni olyan édesanyát, aki nem ideges, stresszel, ordibál. Soha nem is láttam ilyent. Létezik egyáltalán?

Én nyilván nem akarok ilyen lenni, de elkerülhetetlen egy sors? Egyáltalán mit csinál egy nyugodt anyuka ha felgyülemlik a stressz rajta? Létezik olyan, hogy nem a családján vezeti le?


2018. nov. 2. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Az enyém mondjuk az volt (borderline, ráadásul alkoholista), de több barátom, barátnőm szüleit ismerem, akik nyugodt, kedves, normális emberek, akik nem vezették le a barátaimon a feszültséget és nagyon korrekt, jó szülők.
2018. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
46%
@1 Legalábbis kívülről úgy láttad
2018. nov. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 Ezekkel a barátokkal nagyon bizalmas kapcsolatban állok, jót-rosszat elmeséltek az évek során, megbízunk egymásban, illetve sokat voltam náluk is. Nyilván voltak viták és hasonlók, főleg, amikor kamaszok voltunk, de elmondták volna, ha durva lett volna a helyzet, ezekről simán meséltünk egymásnak (nekem főleg volt mit). Az is sokat elmond, hogy a mai napig, felnőttkorukra is nagyon jó és szoros a kapcsolatuk a szüleikkel, szóval szerintem nem tévedek.
2018. nov. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon fontos, hogy jó legyen a párkapcsolat, támogató társ álljon egy nő mellett. Ha van ideje egy anyának feltöltődni, kikapcsolódni,pihenni, sokkal nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb, mint azok az anyák, akik dolgoznak, háztartást vezetnek, gyereket nevelnek, a párjuk nem veszi ki a részét semmiből.
2018. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Az én anyukám a legtündéribb nő a világon. Soha, egyetlen egyszer sem hallottam ordibálni, pedig négyen vagyunk testvérek, és nem egyszer adtunk rá okot. Ő azonban valahogy mindig megőrizte a nyugalmát, amiért csodálom.
2018. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az en anyám. Nem emlekszem mikor beszelt utoljara hangosan, nemhogy kiabaljon.
2018. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
Biztosan van csak nagyon ritka. Az enyém is állandóan ordibál, ez az alaptermészete.
2018. nov. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyém is tök jó arc, normális, de 5en vagyunk lányok, ha elkezdtünk veszekedni, nem tehetett mást mint üvöltve hozta a sodrofat. Ettől még normális, kedves nő :)
2018. nov. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!