Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a túlságosan...

Mit gondoltok a túlságosan igénytelen férfiakról?

Figyelt kérdés
Akik addig hordanak ruhadarabokat ameddig le nem szakad róluk.Ha vendégek mennek hozzájuk pl.születésnapi vacsorára akkor is odaülnek velük az asztalhoz otthoni,szakadt kissé piszkos ruhában.A hajukat se képesek megigazítani.A kinti cuccaikat ledobják a konyhában vagy ebédlőben a székre.

2018. nov. 3. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem részei az életemnek ilyen emberek.
2018. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
87%
Ugyanazt mint az ilyen nőkről, trehányak.
2018. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most őszintén,szerinted mit gondolunk róluk?
2018. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak érdekel ismertek-e ilyeneket a környezetetekben
2018. nov. 3. 12:55
 5/10 Metionin ***** válasza:
Nekem apám ilyen de mivel sokáig voltam kolis, zömében hasonló kaliberű csajokat ismertem inkább.
2018. nov. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés, amire a válasz adja magát... Senkit nem fogja azt írni hogy "ez a gyengém"...
2018. nov. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerek ilyen embert. Nincs róluk jó véleményem, így nem is engedek a közelembe trehány embert.
2018. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sincs a környezetemben ilyen ember,mert undorodom az ilyenektől.

Az ilyenek akaratgyengék,összeszedetlenek,a társadalomhoz a munkához való hozzáállásuk is ilyen,retkes a lakásuk,a kocsijuk,céltalanok,ilyesmi.

Nőkben is ugyanez.

2018. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

De az úgy oké, ha még viszonylag tiszta ruha, csak némileg szakadt? Nekem több lyukas, kinyúlt cuccom van, ami celnak megfelel. Nincs külön itthoni ünneplőruhám, úgyhogy ha valaki jön sem tudok mást felvenni. Utcai ruhában nem szeretek itthon lenni, ha mégis, a hálóba nem megyek be, nem ülök az ágyra, meg ilyenek, szóval kényelmeten a kinti ruha bentre. Kinti ruhámból kettő van, az egyiket hordom, a másik mosásban. Ezek között is van itt-ott rongyos szélű, de nem zavar. Aránylag tiszta vagyok. A nadrágom szára néha koszos, egyik télen meg kimarta a sós lé, annyit szórták a jeget a járdákon. A hátizsákomat mindenhol leteszem, nem látszik rajta annyira de az pl. szerintem koszos. A kabátot is csak egyszer mosom ki, mielőtt jön a hideg, a dzsekimet soha. Egyszer árgőzöltem a bélését ha ez számít. Néha szanaszét hagyom a ruháimat, de szerintem sokan örülnének ha ez lenne a legrosszabb tulajdonságom. :D

Ha zavarna hogy valaki nem úgy viselkedik ahogy elvárható lenne, szólnék neki. Ha nekem szólnának, hogy ne legyek szakadt pólóba mert mittudonen ki jön hozzánk, akkor átvennem. A hajam meg direkt áll úgy.

2018. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9-es válaszoló: nem arra gondoltam ha kis szakadás van rajta,de tiszta, hanem ha elég feltűnő meg koszos is a ruha és az illető a saját születésnapján is úgy ül le a vendégekkel.

Nekem is vannak itthoni ruháim pl.nem a legjobb farmer nadrágomban állok neki főzni.Van olyan szabadidő nadragom is ami foltos, de tiszta,ez főzésre, takarításra alkalmas,ha beszedi az ételszagot vagy nehany napja hordom dobom be mosni.Ha vacsora vendégeket várok előtte letusolok meg nem a kinyúlt, foltos nadrágomban fogadom őket.

2018. nov. 3. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!