Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az életképtelen...

Mit gondoltok az életképtelen emberekrol?

Figyelt kérdés
Lassan 23 éves leszek pár napot dolgoztam osszesen, azt is nehezen, teljesen igénytelen vagyok, nem megyek soha ki a házból, nagyon buta vagyok, csak a 8 általános van, alig tudok beszélni anyira zavaros, meg rengeteg ilyen és ehez hasolno dolgok, ha a 81 éves nagyanyám meghal nekem is vége, anyám is hasonló karibelu, elég rossz kornyéken lakunk, és anyám valoszinuleg mindenkinek elfogja mondani hogy már a nagyi és akkor majd jonnek ide ilyen olyan uruggyel hohy majd ok segítenek, és simán beis engedi oket(volt már rá példa hogy egy retkes tolvajt beengedet és 1 hétig ossze vissza pakolta ki ezt a putri házat) és nemfogta fel hogy mi van, igazábol iszonyat nagy sokba vagyok, mert nemrég jottek haza anyámék a boltbol és látták azokat aki 1 hétig lopkodott itt mindent, és egymás kozott mondták hogy hamarosan meghal a vén szr és akkor majd nagy pént csinálnak itt, vannak még cuccok, annyi mindent letudnék írni, de ez is annyira zavaros, a tényeg hogy mit gondoltok errol?

2018. nov. 3. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Wat?
2018. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Fiú/lány vagy?
2018. nov. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobb jóindulattal mondom, hogy neked az volna a legjobb ha valami mezőgazdasági munkát találnál.

Odaköltözöl, állatokkal egyidejűleg ébredsz, fekszel, ellátod őket, pont annyit kapsz amennyiből megélsz és kb. ennyi.

2018. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem tanulsz ki egy szakmat?? Miert nem mesz okj-s tanfolyamra?? Ingyen is lehet ha munkanelkuli vagy. Ha nincs rola papirod hogy fogyatekos vsgy akkor nem vagy az. Akkor meg valamit csak el birnal vegezni.
2018. nov. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha életképtelen lennél nem izgatna ez a kérdés.

Le kéne lépned otthonról. Vállalj egyszerű kétkezi munkákat ottlakással. Gondozz kertet, állatokat vagy takaríts. Kezdj magaddal valamit, ne más tartson el, pláne ne a nagyanyád.

Menj!

2019. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!