Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szombaton nekem is dolgoznom...

Szombaton nekem is dolgoznom kell?

Figyelt kérdés

Jövőhét hétfőn kezdek egy új munkahelyen. A szerződésben is az áll, hogy november 5-től vagyok hivatalosan ott.

Kérdésem az lenne, hogy így a jövőhét szombatot ettől függetlenül nekem is le kell dolgoznom?


Mert lényegében én így kb ingyen dolgozok +1 napot, mert ugye azon a napon, amikor ez a munkanap lett volna (azt hiszem ez most péntek volt) én még nem voltam hivatalosan leszerződve, így semmilyen örömöm nem származott abból, hogy itthon voltam.


2018. nov. 3. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Amikor szombaton dolgozunk le valamit, azt mindig előre dolgozzuk le, nem pótlólag, úgyhogy igen, neked is dolgoznod kell majd. Bár most hirtelen nem tudom, hogy mit dolgozunk le akkor.
2018. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Tegnap munkaszüneti nap volt, jövő szombat munkanap. Ha a tegnapi nappal vettek volna fel, akkor is ugyanannyi fizut kapnál, mintha nov 5-én kezdesz. Nem azért járunk dolgozni, hogy örömünk származzon belőle, hanem hogy pénzt keressünk. Bemész szombaton, és ugyanúgy kifizetik azt a napot. Mivel munkanap, neked is dolgoznod kell, igen.
2018. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem menj csak nyugodtan be szombaton dolgozni,legalább nem fognak megutálni.
2018. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Crisopher ***** válasza:
100%

Első: november 2-át dolgozzuk le, ami a november 1-jét követő pénteki nap.


Kérdező: Mivel szombat hivatalosan munkanap, ezért neked is be kell menni dolgozni akkor.

2018. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, közben rájöttem, csak tényleg fura, ilyen talán még sose volt, hogy csak utólag kell ledolgozni. :)
2018. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Neked tulorába számolják el valszeg
2018. nov. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!