Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Holnap kezdek az új munkahelye...

Holnap kezdek az új munkahelyemen, szerintetek nekem is kell szombaton dolgoznom?

Figyelt kérdés
Ugyebár elméletben a hétfőt dolgozzák le, de szerintem nekem nem kell, vagy mégis? köszönöm!
2013. aug. 20. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kell. A hivatalos verzió szerint nem "ledolgozni" kell, hanem a hétfő helyett szombat lesz munkanap. Márpedig ha munkaviszonyod van valahol, akkor munkanapon sajnos ott a helyed, függetlenül attól, hogy az épp miért munkanap. Ugyanígy ha az ünnepi hétvége előtt van a "ledolgozós" nap, és te csak utána kerülsz a céghez, senki nem fog behívni az ünnepek alatt, csak mert te nem "dolgoztad le" előre.
2013. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kelleni fog.
2013. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!