Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ALDI-ban miért undokok az ott...

ALDI-ban miért undokok az ott dolgozók?

Figyelt kérdés
ALDI -ban mindíg idegesek, mufurcok, barátságtalanok az ott dolgozók.mindíg akkor pakolásznak, mikor a legnagyobb tömeg van.mindíg azon a soron pakolásznak, ahol épp a megvásárolni kívánt termék van.megvannak sértődve, ha épp arról a Polcról akarok levenni valamit, ahol épp paKOLÁSZNAK. az egyik dolgozójuk állandóan terepszínű nadrágban van.nem kap ALDI-s egyenruhát? a sok vásárló miért viszi el a nyavajgó kölkét?-csak üvöltöznek!- A Szigetszentmiklósi ALDI-ról írtam a véleményem.Tapasztalatok?

2018. nov. 6. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Paranoiás vagy kissé?
2018. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom, de élőben ne b...sztasd őket ilyen hülyeségekkel.
2018. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A legnagyobb tömegben fogy legjobban a termék, akkor meg azért sírna a szád ha nem lenne utánpótlás kirakva.

Sok vásárló nem tudja otthon hagyni a nyavalygó kölkét egyedül.

Érdekes, velem mindig kedvesek az aldiban (kivéve legutolján amikor ott voltam és majdnem ütköztem egy eladóval, de az nem is rendes ott dolgozó volt hanem csak egy diák), volt hogy egy szép harangvirágot lestem sóvárogva, mire egy arra járó eladó mosolyogva megkérdezte hogy ugye milyen szép?


Szerintem ezer hely van ahol bunkóbbak és flegmábbak az eladók, mint az aldiban. Lidlben, Sparban inkább tapasztaltam.

2018. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak jó tapasztalatom van az aldis dolgozókkal, igaz, én nem a szigetszentmiklósiba járok.

A többit inkább nem kommentálom. Tanuld meg levezetni a stresszt.

2018. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Mennyé pasztmek tanyára, termelj meg mindent magadnak, nem kötelez senki arra, hogy az ALDIba járj :D te szerencsétlen, nincs jobb dolgod, mint, hogy azzal foglalkozz kin milyen nadrág van??
2018. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5- gondolom a terepruhás nadrágos "nő" vagy.
2018. nov. 7. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom retardált vagy :D nem vagyok nő és nincs terepMINTÁS nadrágom se. Buktad hokifej.
2018. nov. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!