Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekis dolgozók! Ha szimpatikus...

Mekis dolgozók! Ha szimpatikus valaki, valóban több sültkrumplit adtok neki?

Figyelt kérdés

vicces, de en azt figyeltem meg, hogyha erezhetoen szimpatikus voltam egy mekis kiszolgalonak, akkor valahogy az atlagosnal nagyobb adag sultkrumplit adtak mindig nekem... :)

csak kivancsi lennek, mas is tapasztalt-e ilyet, vagy van-e itt dolgozo, aki a kerdesem igazsagtartalmat ala tudja tamasztani...:)


2018. okt. 24. 05:09
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Igen, nekem is a múltkor egy szállal többet adtak. Mindig megszámolom a sült krumplit.
2018. okt. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok mekis dolgozó, de ahová járok ott nem az adagolja sültkrumplit aki kiszolgál, azt nem is látom.
2018. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az még hagyján, de aki szimpi az üdítőből is hideggebet, salátából roppanósabbat, szendvicsből köpet nélkülit kap!
2018. okt. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%
Nekem rokonom dolgozott ott, mindig több szószt adott a fagyira. Már szóltam neki, hogy ehetetlen ilyen sok szmötyivel, ne kivètelezzen velem.
2018. okt. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az rakja bele a frencsfrájzt a kis krumplisdobozkába, aki kiszolgál, hanem aki hátul süt, annak meg többnyire nincs ideje, hogy a pofidat szkennelje a szemeivel, szóval ez így nem jön össze.
2018. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam mekis dolgozó, és én szolgáltam ki azt aki rendelt a krumlizás mellett. Lehet volt ami többre sikerült mint kellet volna, de nem azért mert annyira szimpi volt, hanem mert nagyon kellett sietnem :D

Ha valaki szimpi volt, eg inkább azért mert ismerős volt, vagy udvarias és rendes, akkor azzal segítettem hogy a lehető leggyorsabban dobtam össze amit kért :)

2018. okt. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor barátnőm ott dolgozott, úgy adta a fagyit, hogy tele volt a tölcsér, nem volt lyuk a közepén :)
2018. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!