Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretem az emebreket,...

Nem szeretem az emebreket, mégis szívesen dolgozok velük?

Figyelt kérdés

Nem szeretek beszélgetni, nagyon kevés emberrel van meg a közös hang. Mégis eddig mindig csak olyan munkáim adódtak, ahol emberek közt kellett dolgozni, esetleg velük együtt.

Ilyenkor azonban mégsem zavar, van, hogy szívesen is csinálom.


Normális ez?


2017. szept. 7. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is emberek között kell dolgozni, de szerencsére napi több helyre ki kell mennem. Így, hogy rövid időket töltük velük, autózás közben pedig ki tudom pihenni egyedül, így el tudom viselni.

Egyedül az zavar, hogy nincs senkim, akivel kettesben el tudnánk vonulni a világtól, de alapvetően én sem szeretem az embereket.

2017. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem eddig olyan munkahelyeim voltak, ahol munkaidőben nem lehetett cseverészni, csak a munkára koncentrálni, így ehhez szoktam hozzá. Mikor bekerültem később máshová melózni, szó szerint kinéztek onnan a csendességem miatt. Amúgy se vagyok egy nagydumás, de hozzá vagyok szokva, hogy a munkaidő az munkáról szól. A környezetem meg elvárta volna, hogy diskuráljak velük.

Válaszolva a kérdésedre, normálisnak tűnik. Szerintem nem engedsz közel akárkit magadhoz, ezért alakult ki ez a helyzet, hogy kevés emberrel van meg a közös hang.

2017. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!