Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is szóltak már be az...

Másnak is szóltak már be az utcán?

Figyelt kérdés
Ha egyedül megyek, és elmegyek egy banda mellett amiben van 6-7 15 év körüli srác mindig valamelyik odaszól. Pontosan nem értem mit,de egész biztos, hogy hozzám szól. Általában ilyenkor a többiek nevetnek. Mással is előfordult ilyen? 19 éves lány vagyok. Szerintem nem vagyok feltünő de vonzom ezeket a helyzeteket.
2018. nov. 7. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak fel akarnak vágni a haverok előtt, ezekben az odaszólásokban semmi személyes nincsen, nem is érdemes foglalkozni velük.
2018. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs olyan, akinek ne szóltak volna már be. Főleg így csapatban, mert ugye egyedül annyira már nem bátrak.
2018. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Jaj hogy néz ki! Nézd hogy megy!" Ezeket rendszeresen kapom. Teljesen átlagos külsőm van, igaz a hajam festett vörös, de egyébként semmi feltűnő nincs rajtam. Tizenéves kisfiúk/kislányok szokása elsősorban, meg az idősebb férfiak füttyögnek, szólongatnak, néha szerenádot is kapok. Előbbi csoportnak mindegy ki vagy, csak bizonyíthassák hogy ők felsőbbrendűek a többiek előtt, az utóbbinak meg pláne nem számít csak nő legyen. Nem veszem magamra, de így is bosszantó.

21/L

2018. nov. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen.Volt hogy csak kiröhögtek, különböző megjegyzésekez téve és volt hogy egy nêgyfős tinibanda szidni kezdett.Ott már nagyon viszketett a tenyerem, mert látszott rajtuk, hogy semmi tisztelet nincs bennük.Eszük is csak annyi volt, hogy továbbálltak, amikor látták, hogy nem leszek tekintettel az életkorukra,ha folytatják.
2018. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Xard le, szegénységi bizonyítványt állítanak csak ki magukról. Nem ér meg annyit, hogy felidegesítsd magad.
2018. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Az ilyen kis rajoskodó csivavákkal ne foglalkozz. Szemtől szemben, négyszemközt meg se merne szólalni, fél a p...nától :D csak teszi a fejét a haveroknak.. hagyd ra.
2018. nov. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Persze, igen. Ezek azok a kis vakarcsok, akiknek semmi eszük nincs. Belőlük lesznek azok a "felnőttek", akik majd azokat a gyerekeket nemzik, akik elb*sszák a következő generációt is. Taps nekik.
2018. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezekbol lesznek a nincstelen munkakerulok.
2018. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Persze, mindenhol vannak ilyen kis vakarcsok. Bezzeg amikor visszafordulok és rákérdezek hogy mi a probléma, már nem olyan bátrak, csapatban sem. A legtöbb kinövi, bár bizonyos etnikum életkortól függetlenül beszólogat. Tökmindegy nekik, szóltak már be a hajamra, ruhámra, szememre, vagy arra hogy épp hogy megyek vagy hogy hány kiló vagyok.
2018. nov. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Miss Endzsi ***** válasza:

Mindig ez történik velem, ha kiteszem a lábam. Csak egymás előtt tudnak ugatni, meg csak akkor, ha egyedül vagy.

21/L

2018. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!