Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek hét éve gdolgozom...

Mit tegyek hét éve gdolgozom egy helyen es most szoltak hogy atadjak masnak es uj berloje lesz a helynek de o majd csak masfel honap mulva nyit ujra en ezt nem varom meg ugyhogy elnek a vegkielegitessel szerintetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy értem, hogy az új munkáltató átveszi a dolgozókat. Tehát nem mondanak fel nekik. Ha nem mondanak fel neked, nincs mire végkielégítést kapjál. Ha te mondasz fel, megint nincs végkielégítés.
2014. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy en ugy tudom ha nekem nem felel meg a kovetkezo fonok feltetelei ugy vegkielegites illet meg mivel onhibamon kivul lesz uj fonokom.Raadasul masfel honapi zarvatartasra semmit nem fizet hanem azt mondta keressek uj munkahelyet addig...hat koszi
2014. júl. 2. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg úgy tudom, hogy önmagában a főnökváltás nem ok végkielégítésre. Inkább a leállás lehet az, mert a leállás alatt is biztosítani kell valamennyit a dolgozói folyamatos kifizetésére.
2014. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy a leállás alatt semmit nem fizet, azt gyanítom, hogy törvényellenes. Valamennyit, legalább ügyeleti/rendelkezésre állás bért kell(ene) fizessen aminek a mértéke törvényben szabályozott... (szerintem)
2014. júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt is van:

[link]

2014. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!