Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok?! Mit szolnátok ha egy...

Lányok?! Mit szolnátok ha egy idegen csunnya, igénytelen fiu akarna veled kozos fotót?

Figyelt kérdés
Én akarom ezt, kiváncsi vagyok mit reagálnátok

2018. nov. 7. 12:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan beteg vagy. Légyszíves kezeltesd magad és ezt puszta jó szándékból mondom!!( a magad és mások érdekében) Ez már több mint gáz. Egyrészt elkövetsz egy sor "pitiáner" bűncselekményt ( zaklatás, zsarolás, más fotójával való jogtalan visszaélés és még sorolhatnám...) Ha velem játszanának ezt el öcsém, már rég a bíróságon csücsülnél, vagy beküldtek volna pszichiátriára gyógykezelésre!


Én elhiszem

2018. nov. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan beteg vagy. Légyszíves kezeltesd magad és ezt puszta jó szándékból mondom!!( a magad és mások érdekében) Ez már több mint gáz. Egyrészt elkövetsz egy sor "pitiáner" bűncselekményt ( zaklatás, zsarolás, más fotójával való jogtalan visszaélés és még sorolhatnám...) Ha velem játszanának ezt el öcsém, már rég a bíróságon csücsülnél, vagy beküldtek volna pszichiátriára gyógykezelésre!


Én elhiszem, hogy nagyon vágysz egy nőre, de inkább tegyél érte, ( változtass a külsődön, járj ismerkedni) minthogy ilyen beteg dolgokat csinálj.


Ja és ha egyszer összejönne egy normális barátnő, még csak véletlenül se említsd meg neki ezeket a beteg dolgaidat mert sikítva fog menekülni előled

2018. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Úgy látom nem csak csúnya és igénytelen vagy, hanem egy erkölcsi hulladék is. Hogy jut eszedbe olyan, hogy megzsarolj egy lányt?


Férfiként mondom, hogy a külsődért tudsz tenni (öltözködés, sport stb). Az igénytelenségen való változtatás még ennél is egyszerűbb, annyit kell tenni hogy mosakodj napi 2x legalább, használj dezodort, ápold a külsődet, akkor nagyobb eséllyel fog szóbaállni veled egy lány... Milyen emberek vannak te jó ég...

2018. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem is vagy csúnya. Legalább is kívülről...De ha amiket írtál igaz, az tényleg gáz.
2018. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Keress egy magányos igénytelen csúnya lányt, aztán ki tudja, ha összejöttök együtt igénytelenkedhettek.
2018. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!