Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 fölött minden, az egészségü...

40 fölött minden, az egészségügyben dolgozó nő túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 20 évben nem igazán voltam az egészségügy, vagy urambocsá' kórház közelében. Most viszont úgy hozta az élet, hogy elég sokszor tiszteletemet kell tenni ilyen intézményben. Ezen látogatások alkalmával tűnt fel hogy minden 40 fölötti asszisztensnő tekintélyes túlsúllyal küzd.
2018. nov. 8. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Nem, pl. anyukám sem, és a kollégái között is vannak vékonyak.


Off: Szoktam látni a válaszaidat és az alapján egy bölcs, értelmes embernek gondoltalak, de ebben a kérdésben most csalódtam.

2018. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, te lettél beteg?
2018. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sietek leszögezni, hogy kérdésemet nem a rosszindulat szülte. (Sejtem, hogy egy keményebb műszak után nincs energiájuk még magukkal is foglalkozni.) Puszta kíváncsiság vezérelt, mert én a laborban, az endoszkópián, a belgyógyászaton, valamit a röntgenen voltam, és érdekelt, hogy más osztályokon is ilyen-e a helyzet.
2018. nov. 8. 19:45
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Nemcsak az ü-ben, hanem úgy átlagban szinte mindenhol ezt tapasztalja az ember...
2018. nov. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez EÜ nem kiemelt ezen a téren, társadalmi probléma az elhízás, és már minden korcsoportot érint.
2018. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magyarország a 4. legelhízottabb nemzet a világon. Csak az USA, Új-Zéland és (asszem) Mexikó előz meg minket. Nekem ez elég megdöbbentő adat volt, tudtam, hogy sok a túlsúlyos ember, de hogy ennyire???
2019. jún. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!