Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek le azért mert...

Miért néznek le azért mert csendesebb típus vagyok, velem van a hiba hogy senki nem képes elfogadni?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és a rossz gyerekkorom miatt alakult ki nálam ez a tünet hogy csendesebb visszahúzódóbb voltam de ahogy egyre idősödök annál jobban próbálok nyílni,de mindenhol megkaptam meg a munkahelyen meg is kapom hogy miért vagyok ilyen csendes és engem mindig is zavart ez hogy lenéznek emiatt és gúnyolnak a suliban,de most hogy elkezdtem dolgozni a munkahelyen is folyton ezt kérdezik pedig én nem tartom magamat csendesnek csak ott elvárják hogy mindenkinek nagyszájúnak kell lennie,akivel eltudok beszélgetni szűk körben azzal beszélgetek de ha nincs mondandóm miért járjon a szám feleslegesen ezt nem tudják elfogadni
2018. nov. 9. 06:03
 1/2 anonim ***** válasza:
26%
Sajnos a mai társadalom és a világ hát dolgai munkái, az élet rossz mederben folyik. Az embereknek nagy az egója ezt mindenhol látni. Csak a versengésről szól minden és ki nyer vagy veszít. A lúzerebbeket a földbe tapossák mert hagyja magát. Semmi sem szent kedves kérdező . Reméljük ennek a világnak már nem sok van hátra . Eegyértelmű hogy ez nem jó senkinek. Hát ezért bántanak téged mert hagyod magad . Állj ki magadért vagy menj el.onnan. a pénz nem minden. Én nem kaptam meg két hónapja meg a fizetést szar suli rossz munkahely stb. Ostoba emberek. Hát nuku ez barátom. Am enyi. Remélem teljes körű választ adtam neked és rájössz hogy nem veled van a gond sosem magunkkal hanem mindenki más mindenkivel.
2018. nov. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ettől te nem vagy se több, se kevesebb. De ha nem foglalkoznál vele, több lehetnél. Hidd el, nagyon sokan (sajnos én is) ilyen helyzetben vannak, de le kell sz*rni.
2018. nov. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!