Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar téged/titeket ha...

Miért zavar téged/titeket ha egy névtelen oldalon valaki eltérő nézeteket vall?

Figyelt kérdés

Mert ugye nem kötelező elolvasni mások gondolatmenetét és felháborodni sem kötelező rajta.

Sőt ezer más kellemes és hasznos dolog van amivel el lehetne tölteni az időt egy névtelen oldal helyett.



2018. nov. 9. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Nos akkor hajrá :)
2018. nov. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki így gondolkodna, akkor ez az oldal nem létezne.
2018. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%

Nagyrészt letojom.


Akkor szoktam hozzászólni a saját véleményem, ha valami felháborítóról a hozzászólók többsége tök más állásponton van. Csak hogy képviselve legyen az értelmesebb gondolkodás is és nem csak az önzőség. Mondjuk én csak a véleményem szoktam leírni, nem más ellentétes nézetét hurrogom le és nem is próbálom győzködni meg ócsárolni, szóval semmi.


pl.

- Ha kiakaszt az, hogy óraátállítással kapcsolatban a hozzászólók többsége a téli időszámítás véglegesítése mellett voksol, mert lusta disznó hogy felkeljen korán sötétben..., akkor persze, hogy odaírom, hogy én meg a nyári mellett voksolok, mert fontosabb, hogy munka után ne sötétben bandukoljunk haza és esetleg legyen még idő világosban munka után szabadtéri programokhoz és kertészkedéshez, stb.., és ne több óra világosságot reggel ne alvással töltsünk...


-Vagy amikor a többség fel van háborodva, hogy bedőlt a devizahitele és nem kap még több és több segélyt, akkor persze hogy odamondom az igazságot, hogy tudta milyen kockázattal jár a hitelfelvét, senki nem kényszerítette és most nem más embereken kellene élősködnie. Én sem vettem fel anno hitelt, mert tudtam, ha megszűnik a munkahelyem, őrölt nehéz nő létemre újat találni, és ha nincs fizum, nem tudtam volna én sem törleszteni. Így csak addig nyújtózkodtam, amíg a takaróm ér, maradtam a szülői házban vagy olcsóbb albérletben, és mellette spóroltam, nem pedig a spórolós adófizetőkön élősködtem, mint ők...


-Ugyanígy ez a sok ingyenélő gyerekcsináló... Szörnyű ami megy. Már meg azt tervezik, hogy a 4 gyereket szülő nők életük végéig pénzt kapnak anélkül, hogy dolgoznának? Vazz, hol élünk, komolyan? Már így is túlzás ami megy, ilyen csok, olyan kedvezmény, ingyen ez, ingyen az, de hogy ők ezért bármit is dolgoznának, valami értéket létrehoznának... semmi...., csak szaporodni tudnak, meg enni a segélyekből. Hát persze, hogy időnként odamondom az eltérő nézetemet.

Csak mert az igazság általában a csendesebb, és ez nagyon nincs így jól...

2018. nov. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!