Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ne várjunk az élettől semmit?

Ne várjunk az élettől semmit?

Figyelt kérdés

Se párkapcsolatot (pláne normálisat), se szerethető munkahelyet, se lakható otthont, se elviselhető egészségi állapotot, se semmit?

Csak az apró örömöket vegyük észre oszt' csókolom?


2018. nov. 9. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És ezt ugyan ki mondta?
2018. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ki nem?

Pl itt az oldalon ezt mondják, de máshol is

2018. nov. 9. 10:56
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Akkor tényleg ne várjon az ember semmit, ha nem hajlandó addig tenni érte, amíg nem sikerül. Egyik se olyan dolog, ami alanyi jogon csak úgy járna bárkinek is.
2018. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha tesz az ember, akkor se kapja meg ezeket. Plusz lehet, hogy már akadály áll az előtt, hogy egyáltalán tenni tudjál.



Egyébként itt az oldalon szeretik azt feltételezni, hogy a másik tohonya.

Ismertek tohonya alakot?

Szerintem mindenki küzd és tesz magáért. Ez az alapállapot, nem?

2018. nov. 9. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

"Ha tesz az ember, akkor se kapja meg ezeket. Plusz lehet, hogy már akadály áll az előtt, hogy egyáltalán tenni tudjál."

Én tettem érte és meg is lettek, pedig olyan durva akadályokkal indultam az életben, amivel kevesen. Évek kemény munkája volt és egy csomó áldozatot hoztam, de csak sikerült, úgyhogy ennyit erről. Itt meg kb. csak tohonya embereket látok siránkozni, akik egyáltalán nem képesek feladni a kényelmes kis komfortzónájukat, akkor se, ha az egyébként egy langyos szar, nem képesek alázattal hozzáállni az élethez és elsősorban saját magukban keresni a problémák gyökerét és kulcsát is és amit ők küzdésnek hívnak, az minden, csak nem az. Volt itt például egy kérdező, aki azon rinyált, hogy sose jut sehová, de nem volt hajlandó képezni magát, mert az a "olyan kevés" 6 óra alvása kárára megy, akkor mégis milyen áldozatokról beszél? Én még életemben nem találkoztam olyan emberrel, aki tényleg küzdött és tényleg mindent megtett és ne sikerült volna elérnie a céljait.

2018. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
hát nem nagyon. ha nem születtél nagyon gazdagnak, szépnek, okosnak vagy tehetségesnek, akkor ne várj semmi extrát. dolgozhatsz, de úgyis csak a létminimum lesz meg, és gürizel érte amíg el nem pusztulsz bele. kapcsolatod az éppen lehet jó, attól függetlenül. otthonhoz ugye pénz kéne. elégedj meg egy albérlettel ha anyuci apuci nem hagyott rád lakást. az egészségi állapotodért tehetsz valamennyit, de persze nem mindent, hiszen a jó orvos, jó minőségű étel, mind pénzbe kerül. egy szó mint száz, ha nem vagy gazdag akkor ne remélj túl jó életet, mivel minden a pénzről szól.
2018. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor aki küzdött és mégis nagyon nehéz (volt) az élete, esetleg kifejezetten szr: Édesapám, Édesanyám, Apa Nagymamám, baráti köröm 90%-a.
2018. nov. 9. 11:17
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha hagytak rá lakást, de olyan környéken, hogy haza se mer menni?
2018. nov. 9. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én a "küzdve küzdj és bízva bízzál" mottó szerint élek (idézet az ember tragédiájából). Ha van egy célod, elképzelésed arról, hogy milyen életet szeretnél, tégy meg mindent érte. Az akadályoktól nem kell félni, felül kell emelkedni rajtuk. Ha tudnád én is milyen nehézségekkel kellett megküzdjek, meglepődnél. Ennek ellenére átverekedtem magam rajtuk. Neked is ezt tanácsolom. Az energiádat ne a kesergésre fordítsd, hanem tegyél érte, hogy jobb legyen az életed. Senki sem úgy indul neki a kihívásoknak, hogy minden rendben van az életében, páraknak mégis sikerül. Legyél te is ilyen.

2018. nov. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Rövid és gyengénlátóknak akció!


Ti mi a toszról beszéltek?


Az hogy itt az oldalon mit mondanak a depisek az egy dolog. Az pedig egy másik hogy hiszel-e nekik. Nem kötelező. Viszont ha igen akkor lehet 1000 lehetőséged egy jobb életre. Nem fogod észrevenni őket. Lehetnék kicsit optimistább. Senki sem harap. Ha kitartást egy álmod mellett akármi történjen és akármit mondjanak, akkor meg is tudod valósítani.

2018. nov. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!