Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek minél több rosszat...

Az emberek minél több rosszat kapnak az élettől, annál rosszabbak lesznek?

Figyelt kérdés
A környezetemben csak ezt tapasztalom,hogy még nagyobb szájuak lesznek, és igyekeznek még jobban letaposni az ember társaikat.
2017. szept. 17. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hát vmit nem jól látsz, nálunk minél szrabb vkinek annál jobb lesz.
2017. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti, én is inkább az ellenkezőjét tapasztaltam... De tény, hogy minden csak felfogás kérdése. Van, aki zsörtölődő és van, aki kedvesebb lesz ezektől a dolgoktól. Ha jobban belegondolunk, bizonyos szempontból mindkét reakció érthető.
2017. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Csak a primitív proliknál van ez így.
2017. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Sajna ezt tapasztalom én is, pedig kár így gondolkodni: az élet mindenkinek oszt lapot idővel - jót, rosszat egyaránt.
2017. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

Én már régóta gondolkodom azon, hogy mit akarhat tőlem az élet.

Mióta az eszemet tudom csak rossz történik velem, sokszor belegondoltam, hogy talán hülyeség jónak lenni, és inkább rosszal érem el azt, hogy jó legyen nekem. De sose tettem, mindvégig kitartottam, most itt vagyok 21 évesen, még mindig csak a rossz jön, néha felcsillan egy kis jó, hogy azért mégse csináljak butaságot... :)

Csak szívat az élet. Mintha ki akarná provokálni belőlem a rosszat.

2017. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy normálisan az ember, ahol rosszat kap, ott elkerüli a rosszat. Én sok jót tapasztalok úgy, hogy mindig igyekszem ösztönösen elkerülni ami nem jó. Ezzel szemben a mártír jellemū emberek szokása az, hogy belekapaszkodnak a sz*r élethelyzetekbe, ha tudnának se akarnak változtatni, azért hogy aztán panaszkodhassanak.
2017. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont nemrég néztem egy filmet, ami megjeleníti ezt az embertípust, a Majmok bolygója - Forradalom a Koba nevű csimpánzon, de amúgy nem minden ember lessz rosszabb a rossz tapasztalatoktól.
2017. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*csimpánzon keresztül
2017. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon elgondolkodtató kérdés...
2017. okt. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!