Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg akarok halni. Mindig adok...

Meg akarok halni. Mindig adok magamnak még 3 napot. Így megy ez 2 éve. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mostanában azért rájöttem, hogy ez így nem jó. Eleinte mindig történt valami ami visszarántott. Mindig történik. De ez így nagyon nem jó, hogy hetente 3 napot adok magamnak. Sok mindent így el is szalasztottam, mert úgy voltam vele, hogy ha 3 napig élek minek megcsinálni. Most megint ilyen lejtmeneten vagyok (általában hétvégenként van ez, amikor egyedül vagyok). Lehet elég hülyeség ezt így ide kiírni, de nagyon jólesik legalább a gépnek leírni, hogy nem oké valami :( 17/f

2018. nov. 10. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Mar uncsi a 3 nap, adj most magadnak 5 evet. Ha 5 ev mulva nem lesz valtozas akkor :)
2018. nov. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4%

Csak szenvedsz ha életben vagy.Szerintem mihamarabb vess véget ennek.

Én is gondolkozok ezen.Az én életemnek sincs semmi értelme.

2018. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az okát esetleg le tudnád írni?
2018. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
2-es! Te normális vagy? Hogy mondhatsz ilyet, inkább tartsd meg magadnak a tanácsaid! ✍️
2018. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
Mi gátol meg abban, hogy ne egy üres, unalmas, céltalan életet élj?
2018. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki nem akarsz meghalni.
2018. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, inkább nem akarok meghalni. Csak néha. Csak másképp akarok élni, de nem tudom hogyan tehetném.
2018. nov. 10. 19:20
 8/14 anonim válasza:
76%

2-es válaszoló...minden életnek van értelme, főleg a kérdezőjének, aki még bele sem kezdett igazán a sajátjába!

Nem tudom mi az oka a depressziódnak, de szerintem segítségre van szükséged, és elsősorban a szeretteidhez kellene fordulnod:) Ha nincs akivel megbeszélhetnéd, és szeretnél írni, akkor nyugodtan. 17/l

2018. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
12%
Na ez durva. Csak én érzem azt hogy a fél emberiség kiakarja magát irtani? 😅😅éljen mégtöbb butával kevesebb. Ehhez ennyit tok fűzni. A legtöbb 16 évesnek fogalma sincs mi az élet és ez a fizikai lét. Én tom 20 évesen. Talán azt hiszitek hogy minden ezen a világon cukorból meg tejszínhabbal van körítve? Hát nem. Ideje felnőni stb. És megoldani a dolgokat.
2018. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen #9 féle bunkókat pofán tudnám cseszni.
2018. nov. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!