Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A boldogság az genetika függő?

A boldogság az genetika függő?

Figyelt kérdés

Nagyon sok boldog embert látok, és hát én nem vagyok az azon gondolkodtam hogy csak én vagyok ilyen elveszett.


Nem találom a helyemet sehol 26 évesen nem vagyok önálló holott mások azok büszkék magukra van önbizalmuk. Azon gondolkodtam hogy én vagyok ilyen elcseszett egyedül.


2018. nov. 11. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem genetika függő. Saját magadtól függ, hogy boldog akarsz-e lenni. A boldogságért harcolni kell. Első sorban megismerned önmagad. Keresni egy célt magadnak. Megküzdeni, harcolni érte. Valóra váltani. Ha eléred már boldog vagy. Lehet bármilyen kis dolog is, amit kitűzöl magad elé és végigviszed, már ad egy boldogság érzést. Nem vagy elcseszett és nem vagy egyedül. Sokan vannak ilyenek rajtad kívül. Közhely: állj pozitívan mindenhez, keresd az élet örömeit.
2018. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Környezetedtől nagyban függ. Ott ahol háború van, nem sok boldog embert találsz pl.
2018. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!