Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A boldogság a genetikában van?

A boldogság a genetikában van?

Figyelt kérdés

igazából nem tudom hogy a témakört teljesen lefedi e a kategória,

szóval:

Megfigyeltem hogy azok az emberek akiknek jó a genetikájuk, lányoknál szépek, csinosak, kellemes a hangjuk, stb fiúknál könnyen izmosodnak, szépen nő a szakálluk, jóképűek stb

nekik minden sokkal jobban, könnyedebben megy mit azok akiknek ezek a tulajdonságok hiányosan vagy egyáltalán nincsenek. És ne mondjátok hogy a belső meg minden, mert mind tudjuk hogy a kutyát se érdekli oda vissza ha az ilettő vézna, szürke egyéniség, félénk, aránytalan stb



2015. ápr. 13. 17:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem olyan rég olvastam, hogy igen, a genetikán is múlik, de nem a külsőn.
2015. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát azért....
2015. ápr. 13. 17:28
 3/20 anonim ***** válasza:
Butaság.
2015. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hat igen főleg a genetikan mulik. De van hogy bizonyos ember nem igazan vonzódik olyanhoz aki mas szemében tokeletsnek tunik :/ szoval... De amugy annak a legjobb aki szinte tökéletesnek születik
2015. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd a genetikát a kinézettel papa.
2015. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

jajmár:D

a boldogság nem abból jön, hogy milyen könnyen győzöd le az akadályaidat, hanem hogy legyőzöd-e vagy sem!

ismerek egy jóképű, gazdag srácot akinek most alakul először normális kapcsolata, pedig már vagy 23 éves.. bár így is egy fél kontinens és egy polgárháború választja el a láyntól...


én meg például nem vagyok túl előnyös külsejű, és ráadásul egészséges sem vagyok.. de boldognak érzem magam:)


A boldogságot nem kapod és nem fog az öledbe hullani! és ráadásul nem is egy állapot, hanem egy folyamat!

Tűzz ki célokat, érd el őket, vagy csak haladj feléjük produktívan és hidd el, boldognak fogod érezni magad:)

2015. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A külsőn lehet változtatni, a genetikán nem : és lehet, hogy valaki csúnyán is búvalb44szott volt, és szép emberként sem lesz más.

Persze a jó külső dob az ember kedvén, értem az állításodat, de azon kívül még ezer más dolog rájátszik; csak a genetika marad állandó tényező.

2015. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen, ennek is szerepe van.

Mind a férfiak, mind a nők ösztönösen a jó génekkel rendelkező párt keresik (csak esetleg időnként más jó géneken van a hangsúly).

2015. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%
a mai felszines világban ez van ha nem vagy domináns hím eláshatod magad! ha csak nincs kitapétázva a szobád 20 ezresekkel
2015. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

ez egy hatalmas baromság... Hitler is milyen kis nyomorék volt és mekkora Celeb lett...


(ez volt a vicces része a mondandómnak)


Akik jol néznek ki azok TESZNEK érte, akik nem néznek ki jól TESZNEK azért hoghy javitsanak a tragikus külsőn... és ez miatt néznek ki júl mert TETTEK érte... és ezt hogy véghez tudták vinni ez egy önbizalomsokkot adtak saját maguknak és ezért boldogok és ezért látod hogy sikeresebbek, mert nem itt rinyálnak hanem mennek előre és teszik a dolgukat...

2015. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!