Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigység, játszmák, versengés,...

Irigység, játszmák, versengés, életkörülménytől függetlenül hogy tudnának ezektől elszakadni az emberek vajon (minden meglátást szívesen veszek)?

Figyelt kérdés

Mindegy hogy hol; munka vagy közösségi területen és az is mindegy, hogy ki milyen anyagi helyzetben van. Ezektől függetlenül: létező jelenség.


Erre keresem a megoldást!


2018. nov. 11. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te magad keresed a fent említett tulajdonságaid orvoslására a megoldást, segítségedre lehet a buddhista meditáció néhány fajtája. De nem is változtathatod meg a világot, magadat sem kell, csak azt ahogyan látod a világot.
2018. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogyan ez van a világban. Én próbálok elszakadni ezektől a dolgoktól de nagyon zárkózott vagyok miatta nem tudom hogyan jobb..nélküle vagy vele.


Mindenkinél van jobb mindenki irigy a másikra, vagy ha nem akkor nagyon jó természete van szeretnék olyan lenni.

2018. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek a jellemzők nagyon sok területen jelen vannak. Mivel én magam nem tudok mást megváltoztatni, ezért kérdezem mit tehetek én, aki ebbe nincs beleszólása.
2018. nov. 11. 18:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, a hülyék nem értik a mások szintjét, de a mások sem értik a hülyék szintjét. Itt a baj!
2018. nov. 12. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Gunagriha könyvei, előadásai ennek lényegét ragadják meg.


Van neki egy héthetes-nek nevezett gyakorlata, azért nem egyszerű, mert saját egod falait építed le.


pl. ha valaki a lábadra lép, mi a rakciód? Mit mobdaszt, s mit gondolsz valójában, mit teszel, s mit tennél?

2018. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És még kiegészítheted Sárvári György - A belülről irányított ember Cimű könyvével.
2018. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!