Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől van néhány vékony...

Mitől van néhány vékony embernek TOKÁJA? Igen, vékony, rendkívül vékony embereknek, nem egynek, láttam hogy van. De olyan kövéret is láttam akinek meg csak minimális. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2018. nov. 11. 21:55
 1/4 anonim válasza:
0%
Szerintem azért mert valamikor elhízott volt.
2018. nov. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Hallottál már arról, hogy....genetika?

Ez most kb. olyan, mintha azt kérdeznéd, miért van néhány vékony lánynak széles csípője, mikor vannak kövérebbek is, akiknek vékonyabb. Vagy miért van az, hogy valakin van mondjuk 10 kg felesleg, mégis viszonylag lapos a hasa és arányosan oszlik el rajta a zsír, máson meg van kb. 5 kg felesleg, mégis pálcika karjai meg lábai vannak, viszont hót hájas a hasa. Mindenkin más-más arányban oszlik el a zsír.

2018. nov. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
27%
A szakszerű válasz: el van plettyedve a nyaki bőrizma. Ez tartja feszesen a nyakbőrt ugyanis. Talán a sok telefonnyomkodás az oka, állandóan lóg a fejük :)
2018. nov. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy kicsi és soha nem voltam elhízva :D Ez genetika. A fejforma,arcberendezés,testfelépítés is hozzájárul. Nekem pl akkor van,ha lefelé nézek,mivel nagyon kerek,majdnem teljesen U alakú az állam,és alatta felhalmozódik a bőrrétegem amikor összehúzom,pl ha lenézek,lefelé hajtom a fejem stb. Pedig vékony vagyok, 52 kg,és sose voltam több.
2018. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!