Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek milyen olyan művészeti...

Nektek milyen olyan művészeti alkotás, film, étel bármi van, ami "mindenkinek" tetszik, de nektek nem?

Figyelt kérdés

Én például nem szeretem a pizzát. eddig nem találkoztam olyannal, aki szintén ne szeretné. Viszont ha ezt elmondom az embereknek, és azt is hozzáteszem, hogy a melegszendvicsért se vagyok oda, megfigyeltem, hogy aggódva kérdezik, hogy "de a hot dogot/hamburgert szereted?" Mintha ez azt jelentené, hogy én mindent utálok, amit a többség szeret. :D (Amúgy szeretem a hot dogot meg a hamburgert. :D )


Azon kívül én jobbnak tartom A Gyűrűk Ura filmváltozatát, mint a könyvet, de ezzel eddig még senki nem értett velem egyet.


Valamint pl. Agatha Christie-től a 10 kicsi négerben én orbitális baromságnak tartom a kezdetét. SPOILER. Mármint 10 embert meghívnak egy szigetre. Honnan tudják, hogy elmennek? És honnan tudják, hogy tényleg egyedül mennek? és miért mennének el? Tényleg 10 okos ember nem gyanakszik, hogy egy ismeretlen meghívja őket egy eldugott szigetre?


Nektek van olyan, amit nem szerettek, pedig elismert dolgok vagy sose találkoztatok olyan emberrel, aki ne szerette volna? Nem ilyen válaszokat várok, hogy "utálom a mai fiatalok zenéjét meg Justin Biebert", mert azt minden 2. ember szidja, meg szinte menő utálni. Olyasmire vagyok kíváncsi, amit szinte "illik" szeretni (persze ez butaság), és ti mégse szeretitek.


2018. szept. 17. 18:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Film pl. Kontroll, Üvegtigris. Teli van mindkettő klisékkel,élvezhetetlenül unalmasak, vicceskedők, kedélyeskedők, nem pedig igazán humorosak.


Étel vagy ital: pl. a vörösboros kóla nekem sosem jött be, ugyanígy a lecsót a mai napig utálom, pedig sokan imádják.


Művészeti alkotás: az nem tetszik, ha meghal egy nagy művész, és olyanok kezdik el épp akkor szeretni őt vagy a műveit, akik addig felé sem néztek.


Azt meg szánalmasnak tartom, mikor egy nagy ember rokonát, utódját kezdik el szeretni csak azért, mert a nagy embernek gyermeke vagy más egyéb hozzátartozója.

2018. szept. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Elég sok ilyen dolog van, nem igazán hétköznapi az ízlésem. Hogy egy példát mondjak, pl. a Jóbarátok sorozat, körülöttem mindenki imádja, számomra buta és erőltetett, semmi vicceset nem találok benne.
2018. szept. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

Én utálom a Harcosok klubját és az agymenőket. Az előbbit simán csak unalmasnak tartom, a másodikkal meg az a bajom, hogy egyrészt utálom az olyan filmeket, amikben minden szereplő úgy viselkedik, mintha autista lenne, másrészt irritál, amikor egy sorozatban röhögnek a vicces jeleneteknél. Sőt, néha már olyan jelenetekhez is ilyen röhögéseket vágnak be, amikben nincs is semmi vicces.

Valamint nem szeretem a töltött káposztát, konkrétan a hányinger kerülget tőle.

2018. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Film: Üvegtigris, Pulp Fiction, Trainspotting, Valami Amerika

Étel: hamburger, gyros, pizza

Könyv/film: Harry Potter

Könyv: Csernus könyvek, Paolo Coelho könyvek

Öltözködés, divat: szakadt farmer, műszempilla, nagyon megcsinált szemöldök

Hirtelen ezek jutottak eszembe

2018. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Mindenki ízlését tiszteletben tartom, de azért válaszolok.


Az Üvegtigrisért én se voltam oda, van benne egy-két jó alakítás vagy ötlet, de nem értem, mitől kultuszfilm. A Kontroll jobban tetszett.


A vörösboros kóla nálam olyan elmegy kategória. ha megkínálnak,elfogadom. :)


Amit a halott művészekről mondasz, azzal nagyon egyetértek,kivéve egy dolgot. Olyan simán előfordulhat, hogy valaki nem ismert valakit, akár életkorából kifolyólag, és amikor az illető meghal, akkor olvas róla pl. egy újságcikket vagy ilyesmi, és rájön, hogy tetszik neki, csak eddig nem volt róla információja. De azzal teljesen egyetértek, hogy ciki akkor elkezdeni szeretni, amikor korábban nem szeretted, mert mondjuk nem volt menő. A gyerekekkel kapcsolatban is igazad van. Szerintem itt sokkal rosszabb amúgy,a mikor a sokadik bőrt húzzák le hírességekről pl. poszthumusz kiadványokkal.


Én nagy Jóbarátok-rajongó vagyok, de megértem az ízlésed. Egyik barátom se szereti. Az az Így jártam anyátokkal népszerűségét nem vagyok képes felfogni. De mondjuk kevés vígjáték van, ami tényleg vicces.


Én amúgy a feldolgozásokat, átdolgozásokat is utálom. számomra ugyanolyan, mint amikor a halott hírességeket lehúzzák. Persze nem arra gondolok, hogy filmfeldolgozások, mert vannak tök jók. Hanem amikor pl. mai színészekkel újraforgatnak régen bevált dolgokat (pl. Hazárd megye lordjai). Vagy amikor elterjedt egy kamuhír, hogy újra akarják forgatni a Vissza a jövőbe trilógiát, majdnem szívrohamot kaptam. :D Szóval az ilyen átdolgozásokat nem szeretem, amikor még lehúznak róla bőrt, pl. musical változattal (amit valóban csináltak a Vissza a jövőbe filmből de pl. a Billy Elliot musicale is nyálas, miközben a filmet szeretem).

2018. szept. 17. 19:05
 6/32 A kérdező kommentje:

"irritál, amikor egy sorozatban röhögnek a vicces jeleneteknél. Sőt, néha már olyan jelenetekhez is ilyen röhögéseket vágnak be, amikben nincs is semmi vicces."


Ezt megértem, bár nekem nincs bajom az Agymenőkkel.

A Harcosok klubját nem is láttam.


A töltött káposzta nekem se a kedvencem.


4-es! Jé, egy ember, aki nem szereti a pizzát! Tényleg nem szereted, vagy csak nem tartod egészségesnek?


"Csernus könyvek, Paolo Coelho könyvek"

Mondjuk ezeket sokan szidják, kifejezetten divat utálni. Vagy csak azén köreimben?


A szakadt farmert én bírom. :)


Köszi nektek is. Mindenkinek ment a zöld kéz.

2018. szept. 17. 19:07
 7/32 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért.
2018. szept. 17. 19:11
 8/32 anonim ***** válasza:
6: Az "átlagos" pizzát nem szeretem. Jobb minőségű étteremben eszek időnként. Bár ha étterembe megyek, akkor nem a pizza az első, ami eszembe jut, hogy hú de ennék. De pizzázóban, vagy ilyen rendelős helyekről kizárt. Minél olcsóbban, minék gagyibb alapanyagokból, minél többet. Ugyanezért a gyros, hamburger és egyéb gagyibb utcai kaják is kilőve nálam. Nem elsősorban az egészség miatt, mert annyit úgy sem ennék ezekből, hanem mert ha már veszek valamit, akkor jót akarok enni.
2018. szept. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2018. szept. 17. 19:20
 10/32 anonim ***** válasza:
51%
Harry Potter sorozat, Gyűrűk Ura és az ehhez hasonló mai modernkori filmek számomra UFÓ-k és nem is érdekelnek.
2018. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!