Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg szeretnék változni,...

Meg szeretnék változni, hogyan tegyem?

Figyelt kérdés

Nyitott akarok lenni, ki akarom zárni azokat az embereket az életemből akik csak visszahúztak.


Sikeres és boldog akarok lenni, pozítív ember aki folyton nevet és vicces.


Miért akarok megváltozni?


- unatkozom és nem jön össze egyetlene barátnővel se a dolog, volt mikor megkaptam kinek kell egy ilyen unalamas, halgatag pali aki megnevettetni se tud...


Vannak álmaim, hobbym, de barátaim sose voltak és nem is értettem miért nem jön össze egy se de kezdem kapisgálni.


Vagy el kell költöznöm és mennem vagy maradok és változtok, nagyon nehéz.


24/F



2018. nov. 12. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
En ezzel ugyanigy vagyok, viszont nekem meg nehezebb, mint neked, mert en leszbikus vagyok. 26/L/L hol elsz es hova szeretnel koltozni?
2018. nov. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ahány ember, annyi út és megoldás van, ahhoz, hogy valaki változtasson magán. Az viszont már egy jó jel, ha te felismered a helyzeted és tudod, hogy ahhoz képest te milyen ember szeretnél lenni a jövőben. Viszont, lehetséges, hogy, amit állítasz magadról az nem feltétlen úgy van, csak egy negatívabb képet festesz magadról. Persze nem azt mondom, hogy nem úgy van ahogy érzed, mert nem véletlenül érzed, de azt is vedd figyelembe, hogy képesek vagyunk magunkat máshogy látni, illetve egy-egy rossz kommentől abszolút megkeseredve állunk, hogy akkor most ez lennék én? Persze, ha elhiszed. Nem fogsz csettintésre megváltozni , ez gondolom világos. Erős munka megváltoztatni egy ember jellemét. Igazából a változás az egyetlen állandó ezt elég fontos észben tartani. Öt év múlva nem leszel az aki most vagy még akkor se ha nem tudatosan változtatod magad.Viszont a tudatos változás szerintem egy elképesztő dolog, amire igazán büszke lehet valaki, mert aztán ez aztán belső dolgokon alapszik, de tényleg. Legjobban megfogalmazva változni annyit tesz, hogy többet vagy a komfortzónádon kívül, mint belül. A komfortzónából való kilépés örömmel tölthet el. Elég chlisés lehet ha azt mondom próbálj ki új dolgokat, vagy menj el sportolni stb. Ezek megoldások lehetnek, de nem feltétlen kell rögtön ilyennel kezdeni. Minden döntés kérdése. Bénán hangozhat, de te most azt az oldalát ismered magadból, aki eddig voltál. Egy döntési helyzetben elég motiváló tud lenni, ha azt mondom mindig gondolj bele csak ebbe. "Tudom, hogy pl, ma is tovább alszom, de akkor nem tudom elvégezni időben a munkám...stb MERT már történt ilyen és nem egyszer. Próbáld ki milyen ha máshogy döntesz. Egyszerűen csak merj máshogy dönteni. Ugyanebben a helyzetben voltam, nagyon sokáig. Introvertált voltam, magamba húzódó, aki nagyon nem szerette magát. Aztán elegem lett abból, hogy ilyen vagyok. Tudtam, hogy mit nem merek, és tudtam, ha továbbra is így viselkedem akkor később sem lesz valamiféle csoda. Egszerre csak egy döntést kell meghoznod. Ma ezzel leszek több. Holnap azzal. Ne feszengj emiatt, hogy most még nem megy! Hidd el az is változás ha máshogy jutsz el egy helyre a megszokottól. Szerintem először ezekre koncentrálj és ne arra hogy pl párt találj magadnak. (Erről is lehetne elég sokat beszélni. :D)

2018. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!