Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért tartják...

Az emberek miért tartják ideesítőnek, ha egy vékony személy arról panaszkodik, hogy kövér?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem kövér
2018. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hülyeség fáj. Ha nem annak, aki mondja, akkor annak, aki hallgatni kénytelen.
2018. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegesítő ha valaki kierőszakolja másokból azt amit hallani akar.Pèldául a fent említett módon.
2018. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért NE lenne idegesítő?

Ha eléd állna egy olyan ember, aki egy kis szigetet meg tudna venni a vagyonával, és arról beszélne, hogy "jaaaaj bárcsak olyan gazdag lennék, mint jeff bezos" akkor nem mondanád az illetőnek, hogy jobb lenne, ha inkább tartaná a száját?

Ha valaki, akinek 4,5ös átlaga van kap egy hármast, és nem tud másról beszélni, mint hogy milyen szomorú, hogy ez 0,001%al leviszi az átlagát, akkor nem nézel rá úgy, mintha hülye lenne?

Ha valakinek szerető szülei vannak, és ellátják mindennel, amire csak szüksége lehet érzelmileg is meg anyagilag is, és ez az ember arra panaszkodna egy olyannak, akit mondjuk vernek a szülei, hogy "ugh de hülye az anyám meg az apám" az szerinted jogos?


Csak úgy sajnáltatni magad a semmire fel nem vonzó tulajdonság. Az emberek nagy részének már azzal is baja van, ha a panaszkodó illetőnek tényleg oka van panaszra, de ha nincs, akkor mégis mit vár? Hogy együtt éreznek vele, mikor nincs is mivel együtt érezni? Gáz...

(Oké, vannak testképzavaros/evési rendellenességgel küzdő sovány emberek, szóval ez a komment nem őket támadja.)

2018. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Engem alapvetően a panaszkodó emberek idegesítenek. Főleg ezért. Mert nagyon sokan "beképzelt" dolgokat hoznak fel, csak azért, mert élvezik ha panaszkodhatnak és dagonyázhatnak az önsajnáltatás mocsarában.
2018. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Telt nőként nekem például megalázó, amikor egy 40 kilós fogpiszkáló rinyálni kezd a súlyáról.
2018. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Mert irigyek. Szeretnének ők is olyan kövérek lenni...
2018. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Amikor én túlsúlyos voltam (168 cm/ 76 kg), engem nagyon-nagyon irritált, hogy ilyen átlátszó módon akartak piszkálni bizonyos vékony nők. Pl. volt egy kolléganőm, aki 53 kilós volt és felhúzta a pólóját úgy mutogatta, összecsípte a bőrt, hogy "jaaaj nézd ekkora belem van, undorítóóóóó".

Szép alakja volt, én ezt felfogtam már elsőre is, nem irigykedtem, nem utáltam, egyszerűen csak azt szerettem volna, ha nem csinálja ezt, nem tolja az arcomba, hogy akkor kimondatlanul még az undorítóbbnál is undorítóbb vagyok, mert nyilvánvalóan rosszul éreztem magam akkoriban a bőrömben.

Ez egyértelműen passzív agresszív piszkálás, érezd magad szarul, ráadásul a lehető legátlátszóbb dolgok egyike.

Egyszer egy ilyen nőnek rávágtam, hogy ja tényleg fogyhatnál, nézett is nagyot, de megérte.


Van olyan vékony barátnőm, akinek gyönyörű, szálkás alkata van és eszébe sem jutna ilyen.

2018. nov. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen embereknek van valami baj az agyukban vagy lelkileg nem egészségesek. Azt várják hogy dícsérje őket az ember. Ez ugyanolyan mint amikor azt mondja valaki hogy jaj semmit se tanultam és 5-ös dolgozatot ír. Ezzel is azt akarja mondani hogy ő milyen okos nem tanult mégis ötös. Persze szarrá tanulta magát. Nem egészséges emberek ezek.
2018. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Én nem idegesítőnek, inkább riasztónak találom. Nagyon sokszor így kezdődnek az étkezési zavarok.
2018. nov. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!