Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire számítanak a külsőség...

Mennyire számítanak a külsőségek? Személy szerint nekem nem önmagammal van gondom, mert elégedett vagyok magammal, arányos testalkatú vagyok, vékony (nem csontos), viszont alacsony. Milyen befolyása lehet a magasságomnak a leendő párkapcsolataimra?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem úgy, hogy igen, ezzel a sráccal összejönnék, de mégis mást választanak. Senki nem mondja, hogy baj lenne velem, egészséges vagyok (drogok, cigi, kicsapongások nélkül élek, nem vagyok maradi és magabiztos vagyok, de betartom a határokat) - én sem érzem, ezért kérdeztem másokat - "cukinak" tartanak, mégsem találok magamnak párt. Ezért gondoltam már utolsók között a magasságomra.

Nem szokásom extra magas pasikat kinézni, de jelen esetben 30 cm körüli "szintmagasságról" lenne szó. Nem szeretném elrontani :(

(157 cm vagyok.)


2008. okt. 23. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a magasságoddal van gond, én is kb ennyi vagyok és meg sem vagyok elégedve a testemmel, de nem panaszkodhatom párkapcsolat téren, két éve van barátom és azelött is voltak még.Próbálj mélyebb önbizalmat teremteni magadban, szerintem ez nagyon számít.
2008. okt. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hány éves vagy? Még nőhetsz is :)

Amúgy örülnék neked nagyon,bárcsak :) 163-165 centi magas vagyok! Egy lánynál nem számít a magasság szerintem! Egy fiúnál annál inkább! Képzeld el nálam mi a helyzet! Elég nehezen találok olyan csajszit, aki magasságban is hozzám illene :S:) Amúgy 17 éves vagyok, 170-172 cm talán leszek, annyi szeretnék!:)

2008. okt. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 164 szal nem vagy sokkal alacsonyabb nálam..nincs abj a magaságoddal_)
2008. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nőni remélhetőleg növök még, de egyelőre ez "visszatart" :)

Köszi a válaszokat.

2008. okt. 23. 23:02
 5/5 anonim válasza:
Szerintem ne aggódj, a pasik általában a kicsi, "nőies" nőket szeretik. Én ugyanis pont az ellenkező kategória vagyok: arányos, csinos és 176 cm, ráadásul mivel baj van a gerincemmel, úgy járok mintha karót nyeltem volna. Ezért a legtöbb pasival egy szintbe vagyok (vagy inkább magasabb) és magassarkú kizárva. Nagyon sokáig szerettem volna kicsit alacsonyabb lenni, de azután rájöttem, hogy akinek nem tetszek így, azzal nem is akarok kezdeni.
2010. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!