Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most így mi volt? Nagyon...

Ez most így mi volt? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Siettem haza a városból,mikor észrevettem,hogy valaki követni kezdett. Kettő kitérő utcába bementem,csakhogy megbizonyosodjak a dologról,de mindvégig követett. Mikor már nem messzire volt otthontól,és már csak egy hosszú egyenes út volt hátra,elkezdtem rohanni,de nagyon gyorsan tényleg,mert éreztem,hogy már nagyon a sarkamban van. Nem tudom mennyit rohanhattam,de mikor már kellően elfáradtam,hátranéztem,és láttam,hogy azóta,mióta elkezdtem futni,azóta egy lépést sem haladt semerre,majd egy kevés ideig láttam,ahogy az ellentétes irányba halad,majd míg megpróbáltam előkeresni a kulcsom,addig a hatalmas ködben szem elől tévesztettem.

Nem tudom,ki volt ez a férfi,életemben nem láttam még,nagyon megijedtem,még mindig sokkban vagyok,nem tudok elaludni,mert folyamatosan csak ez a dolog jár a fejemben.

Mit csináljak?


2017. dec. 24. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom mi volt, de most már otthon vagy :) Nyugodj meg!
2017. dec. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy,de egyszerűen nem tudom megnyugodni! Úgy érzem,hogy kezd totálisan felemészteni ez az egész. Már nem ez az első esetem,hogy ilyesmi történt velem,és tehetetlennek érzem magam!:(
2017. dec. 24. 00:34
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Milyen hasonló esetek történtek veled?? Kíváncsivá tettél :O

Ha gondolod, privátban is mesélhetsz.

2017. dec. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Meg akart erőszakolni, csak gondolom, nem akart sittre kerülni, ezért nem futott utánad szerencsére. Legközelebb gázspray-t vigyél!
2017. dec. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

szegény nő...


komolyan én most úgy megölelgetnélek, hogy megnyugodj..


nem azért írom, hogy vmi olyanra gondolj csak tényleg elképzeltem e helyzeted


gázspray jó de gyakorolj vele


én szorítok neked

2017. dec. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!