Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is voltatok úgy, hogy több...

Ti is voltatok úgy, hogy több évet "csak voltatok", vegetáltatok?

Figyelt kérdés
Pl csak a szobában pusztultatok, ültetek.
2018. nov. 13. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Most is így érzem magam.

Elsőéves egyetemista vagyok, a szaktársakkal három hónap alatt sem találtam meg a közös hangot, és nem nagyon alakultak ki igazi barátságok számomra.

22F

2018. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem mindig kerestem valamit hogy ez a helyzet véletlen se álljon fel
2018. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hidd el ennek is megvan az előnye ha az ember összpontosít egy kicsit az elméjében,gondolataiban és átgondolja hogy mit akar, mi a célja mit akar máshogy csinálni az életében..stb szóval szerintem az ilyen "semmilyen" hónapok amikor nincs suli,munka semmi akkor összetudja szedni az ember a gondolatait. Nekem a mostani nyaram volt ilyen érettségi után és nagyon jó volt összeszedni magam abban a 3 hónapban.
2018. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyszer 3 évet anno.De az nagyon jót tett lelkileg.Most 3 éve vegetálok,de ez most nagyon nem jó.
2018. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Tanulok és dolgozok is, még is úgy érzem hogy az élet amit élek csak vegetálás.
2018. nov. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
igen , pedig dolgozok jövök megyek stb, de mégis csak az idő telik, semmi értelmét nem látom .
2018. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pont ezt csinálom már évek óta. Járok pszichiáterhez is, de a világon semmit sem ér.
2018. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen, ahogy előttem is írták, vegetálni nem csak úgy lehet, hogy otthon döglesz. Nekem sincs egy szabad pecem sem, mégis úgy érzem csak mennek a drága napjaim a semmibe. Igen, lassan már évek óta így érzem...
2018. nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A döglődés nálam az alap. Megyek az elmúlás felé szép csendesen és semmit nem tudok tenni ellene.
2018. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem az életem nagy része így telt.


Sokáig elvoltam bent, szerettem olvasni, filmezni, játszani is. Aztán jött az egyetem, ott nagyon felborult az életem. Estig, napokig tartó leadások, tanulások, máskor meg hetekig csak semmittevés.


Bennem mindig ott volt, hogy tanulni kellene, de nem bírtam rávenni magam, de mást se csináltam mert akkor meg bűntudatom volt, hogy miért nem tanulok.


Ültem bent vágytam rá, hogy menjek, de hova? Kivel? Mit csináljak? Így csak ültem bent. Majd bejött a munka suli mellett, akkor végképp csak a puszta létezés volt az életem. Hiszen pont annyi pénzt tudtam keresni, hogy legen mit ennem.

2018. nov. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!