Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan, aki örült...

Van köztetek olyan, aki örült a szülei válásának, amikor megtörtént? Gyerekként értem a dolgot, hogy amikor gyerekek voltatok.30f

Figyelt kérdés

Amikor én gyerek voltam és meghallottam anyámtól, hogy beadta a válópert, apámmal közölte, én is ott voltam, örömtáncot jártam, apám meg rohant utánam vascsővel hogy agyonverjen.... szerinte én tehettem róla. Namost apám egy részeg disznó volt, illetve erőszakos, de csak akkor kezdett ilyen lenni, amikor megszülettem. nem akart gyereket, anyukám pedig akkor is megszült, utána amikor hazajött este, felrakta a lábát az asztalra, ordibált, és mocskolta a nagyanyámat. az eset után anyu áthívta a 2 báttyát, a nagybátyáimat, és kidobták otthonról apámat, vagyis kikényszerítették hogy tünnyön el. azóta már halott, a mája tönkrement a piálásban....


30f


2018. okt. 31. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én 12 éves voltam, a nővérem 15, az öcsém 10 éves akkor odaálltunk apu elé, és gyerekfejjel azt mondtuk neki, hogy vagy elválik anyutól vagy megyünk az SOS gyermekfaluba. Apám teljesen ledöbbent, végül a kérésünknek eleget tett, és beadta a válópert. Mindhárman apuhoz akartunk kerülni,és oda is kerültünk.
2018. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 6 évesként nagyon örültem, megszűnt az állandó veszekedés, és lett 2 otthonom.
2018. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!